Connect with us

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

blank

Published

on

Bağlama Büyüsü Belirtisi

Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır? Bağlama büyüsü yapılan insanların en çok merak ettiği konular arasında gelmektedir. Bağlama büyüsü yapısı itibariyle çok güçlü bir büyüdür. Yapılması oldukça zor büyüler arasındadır. Bu sebeple bağlama büyüsü etkilerini çok güçlü bir şekilde gösterir. Bir insana bağlama büyüsü yapıldığını anlamanın bazı yolları vardır. Bu yolların başında bağlama büyüsü yapılan insanda belirtilerin olup olmadığına bakmak vardır. Bu belirtilerin başında bağlama büyüsü yapılan insanın bir kişiye aniden ilgi göstermeye başlaması gelmektedir. Bu ilgi basit bir ilgi olarak kalmaz. Büyünün etkisindeki kişi, büyüyü yapan kişiye sevgiyle bağlanır. Sürekli olarak o kişiyi düşünmeye başlar. Sürekli o kişinin yanında olma isteği duyar. Artık büyüyü yapan veya yaptıran kişiden başka hiç kimseyi düşünmez olur. Bu durum o kadar ileri duruma gelir ki bağlama büyüsü işleminin etkisindeki kişi yemeden içmeden kesilmeye başlar. Geceleri kabuslar görmeye başlar. Hayat o kişi için oldukça zor bir duruma gelmeye başlar. Ailesi ile zaman içinde arası açılmaya başlar ve anlaşmazlıklar oluşur. İlgi alanları bile zaman içinde değişme gösterir. Bağlama büyüsü işleminin etkisi altındaki kişi normalde çok dürüst bir insan olsa bile yalan söylemeyi huy edinmeye başlayacaktır. Uyku sorunları yaşamaya başlayacaktır. Psikolojik problemleri zaman içinde artma gösterecektir. Bu duruma gelen bağlama büyüsü etkisi altındaki kişiler genel olarak psikolojik tedavi görmeye başlarlar. Bu tedavi süreci genelde ilaç kullanımıyla devam eder. Ancak psikolojik tedavi ve ilaç kullanımından yeterli cevap alınamaz. Bütün bu belirtilerin hepsi bağlama büyüsü işleminin etkisi altındaki insanda görülmektedir. Bu belirtileri kendinizde görüyor veya yakınınızda görüyorsanız üzerinize bağlama büyüsü yapılmış olma ihtimali oldukça yüksektir. Bu durumda geç kalmadan bir medyuma gitmelisiniz. Medyum üzerinize yapılan bağlama büyüsü işlemini bozacaktır. Kendiniz bozma işlemi yapmaya çalışmamalısınız. Böyle tehlikeli bir işlemi alanında uzman bir medyumun yapması sizin için çok daha iyi olacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapmak isteyen ya da merak eden insanların en çok merak ettiği soruların arasında bağlama büyüsü işleminin nasıl yapıldığı gelmektedir. Bağlama büyüsü genel anlamda sevdiği kişiyi kendine bağlamak isteyen insanların yaptığı büyü türüdür. Sevgisine karşılık almak isteyen insanlar bağlama büyüsü yaparak karşılık bulmak istemişlerdir. Bağlama büyüsü işlemi hem kadınlar hem de erkekler tarafından yapılabilir. Yapısı itibariyle çok etkili olan bir büyü türüdür. Bu kadar önemli bir büyü olmasından dolayı büyünün işini iyi yapan bir medyum tarafından yapılması gereklidir. Bilinçsizce yapmanız sonucunda zarar gören siz olabilirsiniz. Bu sebeple ayrıntılı bilgi sahibi olmadan ve bir medyuma gitmeden yapılmaması gereken bir büyüdür. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır? Denildiğinde yapmadan önce büyüyü yapmak istediğiniz insan hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmalısınız. Medyuma büyü yaptırmak istediğiniz insanı tarif ederken eksik veya yanlış bilgi vermeniz sonucunda büyü başka bir kişiye etki edebilir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Bağlama büyüsü yaptırmak istediğiniz insanı daha öncesinden tanıyorsanız ve aranızda bir yakınlık var ise büyünün tesir etme hızı daha yüksek olacaktır. Bağlama büyüsü işlemini yaptırmak istediğiniz insan sizi hiç tanımıyorsa etki etme süreci çok daha uzun olacaktır. Bağlama büyüsü için gerekli olan bilgiler toplandıktan sonra medyum büyü işlemine başlayacaktır. Gerekli olan sözcükleri söyledikten sonra bağlama büyüsü işlemi tamamlanmış olur. Büyünün mutlaka bir medyuma yaptırılması gerekir. Çok tehlikeli bir büyü olmasından dolayı zarar görme ihtimaliniz vardır. Bu sebeple tek başınıza yapmamalı ve mutlaka bir medyuma yaptırmalısınız.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen insanların merak ettiği konular arasında ne kadar sürede tesir gösterdiği de yer almaktadır. Bağlama büyüsü işlemini yaptırmaya karar verdikten sonra büyüyü yapmak istediğiniz kişinin bütün gerekli bilgilerini toplamalısınız. Bu bilgileri toplarken dikkatli olmalısınız. Medyumun isteyeceği her bilgiyi bulmalısınız. Eksik veya yanlış bilgi toplamanız durumunda büyünün tutmama olasılığı vardır. Bu bilgileri toplamak için belli bir zamana ihtiyacınız olacaktır. Bütün bilgileri topladıktan sonra medyuma gitmelisiniz. Medyum bağlama büyüsü işlemini tamamladıktan sonra üç hafta süre içinde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu süre büyüyü yaptırdığınız medyuma ve büyünün etkisi altına girecek kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin bağlama büyüsü işlemini yaptırmak istediğiniz kişi daha önce tanıdığınız ve sizi tanıyan biri ise büyünün tesir süresi daha hızlı olacaktır. Tanımadığınız bir kişi için olacaksa tesir süresi daha yavaş olacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü yapıldığını düşünen insanların merak ettiği konular arasında bu büyünün nasıl bozulduğu gelmektedir. Bağlama büyüsü işlemi yapması zor bir işlemdir. Ayrıca güçlü büyüler arasında gelmektedir. Bundan dolayı bağlama büyüsü işleminin bozulması da bir o kadar zordur. Bu sebeple bağlama büyüsü bozma işleminin tek başına yapılmaması gerekir. Bu sizin için çok tehlikeli olabilir. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır? Merak edenler için kişinin davranışlarından büyü fark edilecektir. Büyü işlemini bozmaya çalışırken yapacağınız en küçük hata veya söylemeniz gereken sözlerden birini yanlış söylemeniz durumunda büyünün ters tepme olasılığı vardır. Bu sebeple çok tehlikelidir. Bağlama büyüsü bozma işlemini bir medyuma yaptırmalısınız. Medyum bu konuda daha çok deneyim ve bilgi sahibidir. Bu işlemi medyumun yapması sizin zarar görme olasılığınızı en aza indirecektir.

Bağlama Büyüsü Yapılma Amacı

Bağlama büyüsü işleminin bilinen çok farklı türleri vardır. Bu türler kendi içinde farklı yapılma amaçları taşımaktadır. Genel olarak bakacak olursak bağlama büyüsü işleminin yapılma amacı kişinin sevgisine karşılık bulmak istemesidir. Sevgi amacıyla yapılan bağlama büyüsü işleminin yanında kadınlar tarafından eşlerini eve bağlamak için de yapılabilmektedir. Boşanmak üzere olan çiftler arasında da bağlama büyüsü işlemi yapıldığı görülmektedir. Sevgisine karşılık almak ve evlenmek isteyen insanların da bağlama büyüsü işlemi yaptığı görülmüştür. Evli çiftler aralarında problem yaşamaya başladığı zaman evliliği kurtarmak için de bağlama büyüsü işlemi yapılmıştır. Genel olarak bakıldığı zaman bağlama büyüsü işlemi sevgisine karşılık bulmak isteyen, evlenmek isteyen ve evliliğini kurtarmak isteyen insanlar tarafından yapılmıştır.

Bağlama Büyüsü Günah Mıdır?

Bağlama büyüsü işlemi de dahil olmak üzere her türlü büyü işlemi dinimize göre günahtır. Büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası çok büyüktür. Dinimize göre büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası cehennem olacaktır. Bu sebeple büyü yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Sevdiğiniz insandan karşılık bulmak için büyü yöntemine başvurmak yerine bunu daha normal ve güzel yollarla yapmalısınız. Büyü yaparak ve yaptırarak kişinin bütün irade sistemini yok etmiş olursunuz. Böyle bir durumda da o kişinin hakkına girmiş olursunuz. Büyü yaparak sevginize alacağınız karşılık gerçek bir sevgi olmayacaktır. Ayrıca büyü yöntemiyle elde edeceğiniz sevgi elbet bir gün bitecektir. Büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz insana zarar vermiş olursunuz. Bu sebeple büyü yöntemini kullanmamalısınız. Allah her kişiye ayrı bir kader çizmiştir. Siz büyü yöntemini kullanarak, büyü yaptığınız insanın hayatına müdahale etmiş olursunuz. O kişinin kaderiyle oynamış olursunuz. Bu durum da dinimize göre çok günahtır. Biz sizlere büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır

blank

Published

on

By

blank

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Bağlılık, iki insan arasındaki en yoğun hislerden birisidir. Birbirine bağlı kişilerin ilişkileri uzun ömürlü olur ve o kişiler birbirinden ayrılmazlar. Bağlılık, iki insan arasında zamanla kendi kendine oluşabilmektedir. Fakat bağlama büyüleri ile birinin sizi kendisine bağlaması da mümkündür. Böyle bir büyünün etkisinde olup olmadığını öğrenmek isteyenler ise bağlama büyüsü nasıl anlaşılır diye sorarlar.

Bağlama büyüsünün nasıl tespit edildiğini öğrenmek isteyenler, bunu ya kendileri için ya da eşleri için isterler. Çünkü kötü niyetler ile bağlama büyüsü yaptıran kişiler, bir başkasının eşlerini kendilerine bağlayabilirler. Siz de eşinizin bir başkasının yaptığı bağlama büyüsünün etkisinde olup olmadığını öğrenmek için, bağlama büyüsü tespit yöntemlerine başvurmalısınız.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Kendinizin veya eşinizin bağlama büyüsüne maruz kalıp kalmadığını öğrenmek için bağlama büyüsü tespit yöntemlerini kullanmanız gerekecektir. Bağlama büyüsünün tespit edilmesi için kullanılabilecek ilk yöntem büyünün belirtilerini incelemek olacaktır. Büyünün belirtilerini gözlemleyerek üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Bağlama büyüsü belirtilerinin gözlemlenmesi ile kişiler üzerindeki belirtiler fark edilebilecektir. Fakat bağlam büyülerinin belirtileri kendini çok iyi gizleyebilirler. Ayrıca bağlılık için yapılan birbirinden farklı pek çok büyü çalışması vardır. Tüm bu işlemlerin birbirinden farklı belirtilerini öğrenmeden ve gözlemlemeden sonuç alınması zordur. Bu sebeple büyü belirtileri, büyü tespiti için kullanılan ikinci tercih olmaktadır. Büyülerin tespitindeki en etkili yöntem ise medyum hoca bakımlarıdır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Medyum hocalar tarafından yapılan bakım işlemleri, bağlama büyüsü nasıl anlaşılır sorusunun yanıtıdır. Bağlama büyüsü veya herhangi bir büyünün tespiti için medyum hoca bakımı yaptırılabilir. Medyum hocaların yaptıkları bakım işlemleri uzun sürmemektedir. Uzman medyumlarca yapılan bakımlar, bir gün içerisinde büyülerin tespitini yapabilir. Eğer bakım işlemi sonucunda üzerinizde büyü olduğunu öğrenirseniz gerekli müdahaleler geç olmadan yapılmalıdır.

Üzerinizde büyü olduğuna dair şüpheleriniz doğrulandığı anda büyü bozma konusunda kabiliyetli bir medyum hoca arayışına girmelisiniz. Üzerinizdeki büyünün etkilerinden kurtulmak, zaman geçtikçe daha zor bir hal alacaktır. Sonrasında pişman olmamak için önleminizi almalı, büyü bozma işlemlerini bir an önce yaptırmalısınız.

Continue Reading

Bağlama Büyüsü

Kaynanamı Nasıl Susturabilirim

blank

Published

on

By

Büyü yönteminin en güçlü yanı insanları yönlendirebilmenizdir. Büyü yaptırdıktan sonra artık karşınızdaki kişi tamamen duygularını ve düşüncelerini büyüye göre yaşamaya başlar. Bu yüzden istediğiniz gibi kişiyi kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğine kavuşamayan kişiler artık sevdikleri ile birlikte olabilirler. Ya da sevmediğiniz birinin size karşı olan davranışlarının olumlu bir şekilde değişmesini sağlayabilirsiniz. Büyü çok güçlü olduğu için karşınızdaki kişi rahatlıkla yönlendirmeye başlayabilirsiniz. Büyü gücü büyük bir yöntem olsa bile kesin sonuç alacağım diye beklememelisiniz. Bu tarz işlemler enerji ile yapılır ve bazı durumlarda kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Fakat büyü konusunda mutlaka tedbirli olmalısınız. Siz hiçbir şekilde kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Eğer kişi kendi başına büyü yöntemini uygulamaya kalkar ise bu kez büyüden kendisi de etkilenmeye başlar. Bu kez büyü sizi tesiri altına alır ve siz büyüye göre yaşamaya başlarsınız. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmalısınız. Nasıl Kaynanamın dili bağlanır isteyen kişiler ise amaçlarına ulaşabilmek için dil bağlama büyüsü kullanabilirler. Bu şekilde artık kaynanaları hiçbir şekilde kendileri hakkında ileri geri konuşamaz. İstese de ağzından size karşı kötü bir söz çıkmaz.

Dil Bağlama Büyüsünün Yapımı ve Kişiler Üzerindeki Etkisi

Dil bağlama büyüsü için medyumlar genelde bir ip ya da urgan kullanarak düğümler atarak kişinin size karşı olan düşüncelerinin bağlanmasını sağlarlar. Bu şekilde kişi büyü etkisi altında olduğu süre boyunca ağzından size karşı hiçbir şekilde kötü bir söz çıkmaz. Fakat büyü yöntemleri esin sonuç verecek diye bir şey yoktur. Ne kadar güçlü yöntemler olsa da kişiden kişiye göre yöntemin gücü değişir hiçbir etkisi de olamayabilir. Bu ip ve ya urganı mutlaka kaynananızın evinde bir yere saklamanız gerekir. Bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlar. Artık kişi tamamen büyünün etkisi altında olacağı için tamamen büyü nasıl isterse size karşı öyle davranmaya başlar. Kişi artık size karşı istese de kötü bir şey söyleyemez. Artık tamamen sizinle ilgili güzel şeyler söylemeye başlayacaktır. Bu şekilde kaynananız ile aranızdaki sıkıntıyı gidermiş olursunuz. Kaynananız artık sizi sevecek ve bir daha sizin hakkınızda kötü bir şekilde konuşamayacaktır. Dili artık kötü şeyler söylemeye kalktığında dönmez. Bu şekilde tamamen kaynananızın sizin hakkınızdaki kötü söylemlerinden kurtulursunuz. Nasıl Kaynanamın dili bağlanır isteyen kişiler bu şekilde rahatlıkla büyü ile kaynanalarının dilini bağlayabilirler.

Dil Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi Nedir?

Dil bağlama büyüsü yapıldıktan sonra sadece belli bir süre etkisini kişi üzerinde gösterir. Hiçbir işlem sonsuza dek kişi üzerinde etkisini sürdürmeyecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesini sağlayarak etkisinin sürekli olmasını sağlamalısınız. Büyü etkisini sürdürebilmesi için tekrar aynı medyuma giderek işlemi yeniletmeniz yeterlidir. Bu işlemi hiçbir şekilde siz kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Bu şekilde siz zarar görmezsiniz. Büyü yeniletildikten sonra kısa zaman içerisinde kişi tekrar büyünün etkisi altına girer bu yüzden kısa zaman içerisinde gene kişi büyünün etkisi ile size karşı kötü bir şey söyleyemez hale gelir. Fakat kişi büyünün etkisi altından çıkar ise bu kez büyünün etkisi biteceği için gene eskiden olduğu gibi sizin hakkınızda kötü bir şekilde konuşmaya başlayacaktır. Kişi sizin hakkınızda gene olumsuz şeyler söylemeye başladığında hemen medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Nasıl Kaynanamın dili bağlanır diyorsanız eğer bu şekilde büyünün etki süresine de muhakkak dikkat etmelisiniz.

Dil Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dil bağlama büyüsü kişinin ağzından bir daha kötü söz çıkmaması için yapılan iyi niyetli bir büyü gibi gözükse de günahtır. Dinimizde tüm büyüler günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Biz sizlere büyü yöntemini iyi niyetle bile yapmış olsanız tavsiye etmiyoruz. Biz de hiçbir amaç için büyü yöntemini kullanmıyoruz. Büyü cehennem ateşi demektir. Büyü yaptıran kişi şeytanlar ile cehennem de yanacaktır. Büyüden bu sebeple uzak durmalısınız. Ne amaçla olursa olsun büyü yaptırmamalısınız. Hiçbir şekilde büyü affedilmez. Bu yüzden bu haram yöntemden uzak durun. Amacınıza ulaşmak için kendiniz farklı çözümler bulmalısınız. Kaynananız sizin hakkınızda kötü sözler söylüyor ise bu onun kendi günahıdır. Onuna konuşmayı deneyin eğer halen aynı şeyi yapıyor ise o günaha girmiş olur. Siz onun yüzünden büyü yöntemini kullanarak günaha girmemelisiniz. Nasıl Kaynanamın dili bağlanır yerine kaynananızın bu kötü davranışı diz de büyü ile tekrar etmeyin. Kendi mutluluğunuz ile ilgilenin.

Dil Bağlama Büyüsü Bozdurmak Mümkün mü?

Dil bağlama büyüsü yaptırdınız bozdurmak istiyorsunuz diyelim ki, bu tarz büyüler enerji ile yapıldığı için bozulması zor ve zaman alır. Hemen büyünün bozulması mümkün değildir. Bu yüzden genelde inanlar kendileri büyüyü bozabileceklerini düşünseler de bozamazlar. Tam tersine siz böyle bir şey yapmaya kalktığınız da bu kez olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden bu tarz büyü bozma işlemleri için medyumlardan yardım almalısınız. Özellikle büyüyü yaptırdığınız kişiye giderek büyüyü bozdurduğunuz da daha hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Büyü bozulduktan sonra kişinin davranışları yavaş yavaş eskisi gibi olmaya başlar. Zaman içerisinde artık tamamen eski haline dönecektir. Bunun sebebi ise büyü enerjiyle yapıldığı için kişi anında eski haline dönemez. Bu enerjinin kişi üzerinden tamamen temizlenmesi gerekir bu da yavaş yavaş olan bir şeydir ve anında sonuç alamazsınız. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Dil Bağlama Celbi İşe Yarar mı?

Büyü yerine celb yöntemini de kullanabilirsiniz. Celb işlemi dualar okunarak kişinin içten bir şekilde niyet etmesi ile gerçekleşen bir işlem olduğu için kesin bir sonuç alamayabilirsiniz. Fakat günah olmadığı için büyü yerine bu yöntemi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Celb de çok eski bir yöntemdir ve mutlaka profesyonel bir şekilde uygulanması gerekir. Bunun için iyi bir medyumdan yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de sizin niyetinizi tekrar etmenizi ister ve daha sonra niyetinizin üzerine dualar okumaya başlar. Siz de medyum ile birlikte bu duayı tekrar etmelisiniz. İki hafta boyunca bu işlem tekrar edilir ve celb tamamlanmış olur. Celb tamamlandıktan sonra sonuç verecek ise bu durumda uzun sürebilir. Yaklaşık olarak birkaç hafta ya da birkaç ay kadar sonra işlemden sonuç alabilirsiniz. Artık celb işlemi uygulandıktan sonra karşınızdaki kişinin dili bağlanır ve size karşı hiç bir şekilde ağzından kötü bir sözcük dahi çıkamaz. Bu şekilde sevmediğiniz insanların sizin hakkınızda kötü konuşmasını engelleyebilirsiniz. Nasıl Kaynanamın dili bağlanır denildiğinde bu celb yöntemini kullanabilirsiniz. Celb de büyü gibi alternatif bir yöntemdir. Fakat büyü günah olduğu için insanlar celb yöntemini kullanmayı çok daha fazla tercih ederler. Siz de celb yöntemini kullanarak bu şeklide amacınızı gerçekleştirebilirsiniz. Celb yöntemi ömürlük bir yöntemdir. Bu yönden de büyü den daha fazla tercih edilir.

Continue Reading

Bağlama Büyüsü

Sevgilim Beni Terk Etmesin Diye Ne Yapabilirim

blank

Published

on

By

Sevgilimle kısa zaman önce birlikteydik ama o bana benim ona davrandığım gibi davranmıyordu. Sanki benden soğuyacak benden ayrılacak diye korktum hep. Onu çok sevdiğim için asla ayrılmak istemiyordum. Bir de o işi gereği oldukça dikkat çeken bir erkek olduğu için çevresinde de çok fazla kadın olduğundan dolayı onu çok kıskanıyordum. Bir gün bir başkası için beni terk eder gider diye hep kuruntu yaptım durdum. Artık bu düşünceler o kadar yoğunlaşmaya başlamıştı ki ben de sevgilime bunu yansıtmaya başladığımı fark ettim. Bir gün benimle konuşmak istediğini söyledi ve böyle giderse benimle devam edemeyeceğini dile getirdi. Yıkıldım tabi sözler verdim bir daha böyle bir şeyin olmayacağını ona anlattım. Ama bu işi şansa bırakamazdım. Bende medyuma giderek sevgilimin üzerine büyü yaptırmaya karar verdim. Medyuma giderek sevgilim beni terk etmesin diye ne yapabilirim dedim ve bir bağlama büyüsü yaptırdım. Bağlama büyüsünü yaptırdıktan sonra sevgilim tamamen bana bağlı bir erkek oldu. Artık benim yanımdan bile ayrılmıyordu. Kısa zamanda eski problemlerimizin hepsi bitti. Hatta kısa zaman önce bana evlenme teklifi bile etti. Artık bu büyü sayesinde sevgilim benden ayrılır diye korkmuyorum. Tam tersine çok güzel bir ilişki yaşıyorum. İyi ki bu büyüyü yaptırmak aklıma gelmiş yoksa biz çoktan ayrılmıştık.

Bağlama Büyüsü ile Kişiyi Kendine Bağlama

Bağlama büyüsü insanlar tarafında en çok tercih edilen büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullanarak kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişinin tamamen size bağlı biri haline dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi aynı şekilde sevecektir. Büyü yöntemi çok fazla tercih edilen bir yöntem olduğu için çok fazla farklı yapım şekilleri vardır. Bağlama büyüsünün de pek çok farklı uygulama şekli vardır. Fakat en çok tercih edilen ve en etkili yöntem urgan büyüsüdür. Bu büyü için sevgilinizin ismi söylenerek bir urgan üzerine sürekli düğümler atılır ve büyülü sözcükler söylenir. Son düğümde atıldıktan sonra büyü tamamlanır. Bu urganı mutlaka sevgilinizin yaşadığı yer de kimsenin görmeyeceği bir yere saklamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren kişinin davranışları değişecektir. Kişi artık tamamen sizin yanınızda olacak hatta sizin sözünüzden çıkmayacaktır. Bağlama büyüsü o kadar etkilidir ki sanki sevgiliniz gitmişte bir başkası gelmiş gibi hissedeceksiniz. Bu büyü sayesinde artık kişinin gözü sizden bir başkasını görmez olur. Bu sevgilim beni terk etmesin diye ne yapabilirim diyen kişiler bağlama büyüsünü kullanabilirler.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak

Bağlama büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için tehlikeleri de çok fazladır. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Mutlaka bu büyü için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyum işlemi gerçekleştirmelidir. İnsanlar genelde kitaplardan ya da internetten okudukları bilgilere göre kendileri bir şeyler yapabileceklerini düşünürler. Fakat büyü oldukça tehlikelidir. Siz büyünün uygulanması sırasında yanlış bir şey yaparsanız bu kez büyü sizi de olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden siz de büyü etkisi ile hareket etmeye başlayacaksınızdır. Büyü aynı zamanda üç harfliler ile uygulanan bir yöntem olduğu için siz büyü yöntemini uyguladığınız da bu kez bu varlıklar size de musallat olabilirler. Bu yüzden de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma büyü yaptırdığınız da o sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacaktır ve zarar görmezsiniz.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır?

Bağlama büyüsü en güçlü büyülerden biri olduğu için tesir süresi de oldukça uzun sürecektir. Gene de siz büyüyü yaptırdıktan sonra tesir süresine dikkat etmelisiniz. Mutlaka büyünün tesir süresi azalmaya başlayacaktır. Bu etki azalmaya başladığında da kişi artık size karşı gene eskisi gibi davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyüyü yeniletmek için de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Aynı medyuma giderek büyünün gene aynı şekilde yapılmasını sağlayarak büyünün  yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Bu şekilde büyünün kişi üzerinde devamlılığını sağlamış olursunuz. Büyünün tesir süresi çok önemlidir. Özellikle sevgilim beni terk etmesin diye ne yapabilirim diyenler büyünün tesir süresine dikkat etmelilerdir. Aksi taktirde sevdiğiniz kişi normal hayatına geri döneceği için her şey gene en başa dönecektir. Bu yüzden tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Bağlama büyüsü ile amacınıza kısa zaman içerisinde ulaşırsınız. Fakat büyü yöntemi dinimizce en büyük günahlardan biridir. İnsanlar hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Mutlaka günlük yaşamınızdaki sorunları doğal yollardan çözmeye çalışmalısınız. Böylece günaha girmemiş olursunuz. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu yüzden de büyü yöntemini tercih etmemelisiniz. Bizler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizler de bu yöntemi hiçbir şekilde kullanmayı düşünmemelisiniz. Sorunlarınızı sevgiliniz ile konuşarak çözmeyi denemek daha iyi olacaktır.

Bağlama Büyüsü Bozulabilir mi?

Büyü yöntemi bozulabilir fakat bu işlem çok tehlikelidir ve insanlar kendileri hiçbir şekilde büyü yöntemini bozmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için daha iyi olacak ve büyüden zarar görmeyeceksinizdir. Bu büyünün bozulması için de mutlaka büyülü ipi medyuma götürmelisiniz. Medyum bu urgan üzerindeki tüm düğümleri dualar okuyarak tek tek çözer. Daha sonra büyü bozulmuş olacaktır. Fakat kişi anında büyünün etkisi altından çıkamaz. Büyü çok güçlü olduğu için belli bir süre daha kişi büyü etkisi ile hareket edecektir. Büyünün etkileri yavaş yavaş azaldıktan sonra kişi tamamen etkisinden kurtulacak ve normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Büyü bozulduktan sonra kişi hiçbir şekilde üzerinde büyü olduğunu anlamaz.

Bağlama Celbi İşe Yarayan Bir Yöntem mi?

Celb yöntemi de büyü gibi sonuç veren bir yöntemdir. Sadece büyüden farklı olarak bu yöntem dualar okunarak yapılan bir işlemdir. Bu yüzden büyü gibi zararları da yoktur. Fakat gene bu işlemin uygulanması için de kişilerin medyuma ya da iyi bir hocaya gitmesi gerekir. Aksi taktirde kendiniz işlemi uyguladığınız da sonuç alamazsınız. Mutlaka duaları ve kuranı çok iyi bilen birinin bu işlemi uygulaması gerekmektedir. Bu şekilde ancak işlemden sonuç alabilirsiniz. Bu sevgilim beni terk etmesin diye ne yapabilirim diyen kişiler büyü yerine celb yöntemini de kullanabilirler. Mutlaka sonuç alacaksınızdır. Fakat celb tesiri çok uzun süren bir yöntem değildir. Bu yüzden mutlaka ara ara celb işleminin yeniletilmesi gerekir. Tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamayacaksınızdır. Bu şekilde amacınıza ulaşabilir ve işlemin de sürekliliğini sağlayabilirsiniz. Yenileme işlemi için de mutlaka medyuma gitmeniz şarttır. Bu şekilde siz zarar görmemiş olursunuz. Celb yöntemi tesir süresi için kişinin size karşı olan davranışlarını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading

Trending