Connect with us

Genel

İp ile Bağlama Büyüsü

blank

Published

on

Bağlama büyüleri oldukça uzun zamanlardan beridir kullanılan mistik güçlerdir. Bu büyüler çok eski zamanlarda özellikle saraylı kadınlar tarafından kullanılırdı. Özel medyumlar tarafından özenle hazırlanan efsunlar ile bu büyüler yapılırdı. İp ile bağlama büyüsü ile ilgili merak edilen ve büyü yapılırken dikkat edilmesi gereken noktaların tamamına bu yazıdan erişim sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüleri adından da anlaşılacağı üzere iki insanın arasını yapmak ve o iki kişiyi birbirine bağlamak için yapılmaktadır. Günlük hayatta ve günümüzde de bu büyü aynı sebeplerden dolayı kullanılmaktadır. Peki ayrıntılı olarak bakarsak büyü tam olarak ne işe yarar?

 • Arası açık olan karı-kocayı tekrar bir araya getirmek için kullanılır,
 • Size aşık olmasını istediğiniz kadın ya da erkeğin sizlere bağlanması için yapılır.
 • Arası açık olan iki kişiyi barıştırmak için kullanılır,
 • Eski sevgiliyi geri döndürme için kullanılır,
 • Sizi aldatan karınız/kocanızı tekrar sizlere bağlamak için yapılmaktadır.

Yukarıda verilen liste uzayabilir. Bu tarz büyüler hem evde hem de bir medyum aracılığı ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Bağlama büyüleri birden fazla seçenekten oluşmasından dolayı bazı bağlama büyülerinde tılsımlar kullanılmaktadır. Eğer tılsımlı olan büyüleri yapmak isterseniz bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Ama yapmak istediğiniz işlem çok da teknik bilgi gerektirmiyor ise büyüyü evde kendiniz de yapabilirsiniz. Ama mutlaka yapmak istediğinizden emin olmanız gerekmektedir. Büyülerin geri dönüşleri vardır fakat bu dönüşler bazen kişilerin ruhlarında izler bırakabilmektedir.

İp ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü, adı üstünde ip ile yapılmasından dolayı seçilen ip bu konuda önemli bir rol oynamaktadır. Mesela seçilen ipin oldukça sağlam olması ve kolay bozulmayacağı bir ortamda muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle iş öncelikle ip seçmeniz gerekmektedir. Seçeceğiniz ipin çok uzun olmasına gerek yoktur. Peki, ip ile bağlama büyüsü nasıl yapılır? Öncelikle büyü sırasında dua okunacağından kişinin abdest alması gerekmektedir. Daha sonra ise ipi eline alarak boş bir kâğıda kendisine bağlanmasını istediği kişinin adını yazdıktan hemen sonra kâğıdı rulo haline getirmeniz gerekmektedir. Sonra ise, 40 kere içinizde veya yüksek sesle “âdem oğlu x kişisi bana bağlansın âşık olsun” demeniz gerekmektedir. Her seferinde ipi bir tur döndürmeniz gerekmektedir Bu işlemi yaptıktan sonra kâğıda 45 tane Fatiha 45 tane de Ayet ’el Kürsü okuyarak büyüyü tamamlayabilirsiniz. Büyüyü tamamlamak için bazı medyumlar cinlerden yardım almaktadır. Ama bu işlem normal bir insan için tehlikeli olabileceğinden dolayı yalnızken büyü yapan kişilere pek tavsiye edilmez. Büyüler birden fazla şekilde yapılabilmektedir. Bu nedenle bizler bu yazımızda bağlama büyüsünün en basit ve evden uygulanması en kolay olan yolunu vermek istedik. Sizler de bu sayede sevdiğiniz kişi ya da kişileri kendinize bağlayabilirsiniz. Yukarıda verilen işlemi kişi bağlanana kadar her gün yapabilirsiniz.

İp ile Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Büyülerin yapılma şekilleri ve yapılma amaçları tamamen birbirinden farklı olduğu gibi etki etme süreleri ve şekilleri de farklılık göstermektedir. İp ile bağlama büyüsü nasıl etki eder? Bu büyü tamamen yavaş etki eden büyüler içerisinde yer almaktadır. Yani her turda ettiğiniz dua ile aslında ilk bakışta karşınızdaki kişinin sizi düşünmesini sağlamış olmaktasınız. Daha sonraki süreçlerde bu düşünce yerini meraka oradan da yavaş yavaş karşı konulması zor bir etkiye bırakacaktır. Bir büyü ne kadar yavaş etki ediyorsa o oranda uzun süreli etki etmektedir. Bu nedenle hemen olması konusunda ısrarcı olmamanız gerekmektedir. Yavaş yavaş zihne yerleşen düşünce uzun zamandan beri var olan bir düşünce gibi gelecektir. Yani örneğin eski sevgiliniz dönsün diye bu büyüyü yaptınız ve o kişi sizi düşündüğü esnada aslında uzun zamandır sizi düşünüyor sanacaktır. Bu da sizi sevdiği konusunda ikna olmasına yetecektir. Direkt olarak etki eden büyüler büyü yapılan kişilerde ruhsal bozukluklar yaşanmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle yavaş olması sizlerin keyfini kaçırmamalıdır. Büyü yapılan kişiler yavaş geçen süreç içerisinde sizler ile mutlaka iletişim kuracaklardır. Tıpkı yeniden başlayan bir aşk filizi gibi yavaşça toprağı delecek ve çiçek açmaya başlayacaksınız. Sabrın meyvesini sizler de tadabileceksiniz. Yeter ki inançlı olmaya devam edin.

İp ile Bağlama Büyüsüne Maruz Kaldığımı Nasıl Anlarım?

Bağlama büyüsü yapmak isteyen kitle kadar bu büyüye maruz kaldığımızı nasıl anlarız? Büyüye maruz kalmak istemiyorsanız öncelikle kişisel ve bulunduğunuz alanın temizliğine dikkat etmemiz gerekmektedir. Sirke hem mikropları hem de mistik güçleri ger püskürtme konusunda oldukça etkili olmaktadır. Haftada bir kere banyo yaptığımız su içerisine bir miktar sirke koyduktan sonra o suyu durulama suyu olarak kullanmanız gerekmektedir. Aynı şekilde ev temizliği sırasında da sirke kullanabilirsiniz. Peki ip ile bağlama büyüsü maruz kaldığımı nasıl anlarım? Büyülere maruz kalan insanlarda öncelikle davranış ve uyku düzeni gibi durumlarında değişiklikler meydana gelmektedir. Genel olarak bakacak olursak;

 • Bir şeyler yiyip içmek istemezler,
 • Genele geceleri rüyalarında büyü yapan kişiyi görür,
 • İp büyüsü yüzünden dışarı çıkmaz istemezler,
 • Sevdikleri kişiler ile sürekli kavga halinde olurlar,
 • Yalnız kalmak isterler.
 • Sık sık kabus görürler
 • Her şeyden korkmaya ve şüphe duymaya başlarlar.

Kendiniz ya da çevrenizden bir kişi bu davranışları gösteriyor ise mutlaka bir hoca tarafından okutulmanız gerekmektedir. Muhtemelen büyüye yakalanmış olabilirsiniz. Ve bol bol sirkeli su ile banyo yaparak sık sık dua okumanız gerekebilir. Aynı zamanda imkanınız var ise kurşun döktürebilirsiniz. Büyüye maruz kaldığınızdan emin değilseniz de bir medyum ya da falcıdan bu konuda yardım alabilir ve aldığınız neticeler sonrası hareket edebilirsiniz.

İp ile Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin tamamı yapılabildiği gibi bozulabilmektedir. Bazı büyülerde büyü bozma aşamaları oldukça kolay ilerlerken bazı büyülerde bu aşama oldukça zor ve meşakkatli olabilmektedir. Bu nedenle yapmak istediğiniz büyüyü araştırırken ne olur ne olmaz diyerek nasıl bozulduğuna da bir göz atmanız sizler için daha iyi olacaktır. Her şeyin başı niyettir. Eğer niyet ederken kararlı olursanız yapmak istediğiniz büyü hem daha fazla etki eder hem de sonuna kadar gidecek cesareti sizlere verir. Genel manasıyla büyülere baktık peki ip ile bağlama büyüsü nasılbozulur? Diyorsanız hemen anlatalım:

Öncelikle büyü yaptığınız malzemeyi sakladığınız yerden çıkarmanız gerekmektedir. Bu büyüyü perşembeyi cumaya bağlayan gece bozarsanız hemen etkin edecektir. Aynı büyüyü yaptığınız gibi her ip açışınızda yüksek sesli bir şekilde “Allah’ım tövbe ediyorum yaptığım bu büyüyü bozmak için sana yalvarıyorum” demeniz gerekmektedir. Bu şekilde yavaş yavaş ipi açtıktan sonra önce kağıdı sonra ise ipi bir yerde yakmanız gerekmektedir. Böylece büyü etkisini yandıkça alacaktır. Ayrıca bu işlemleri yaptıktan sonra kalan küllere 10’ar kere felak ve nas surelerini okuduktan sonra külleri uzak bir yerde toprağa gömmeniz gerekmektedir.  Bu işlemlerden sonra zaman içerisinde büyü etkisini yitirecek bir süre sonra da tamamen unutulacaktır. İşlem süresi hakkında kesin bir süre verilememektedir. Bu nedenle zaman konusunda sabırlı olmanız gerekmektedir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Büyü Yapan Kişi Nasıl Anlaşılır

blank

Published

on

By

blank

Büyü Yapan Kişi Nasıl Anlaşılır?

Büyüler her bakımdan insanların iradelerini tesir altına almak anlamına geldiğinden birçok kişinin korktuğu uygulamalar arasındadır. Bununla birlikte bir kişi üzerinde büyü olduğunu bilmek istediği kadar bu büyüyü kimin yaptırdığını da bilmek ister. Büyü yapan kişi nasıl anlaşılır sorusu da bu bakımdan her zaman merak edilen bir konu olmuştur.

Bir kişiye büyü yapıldığını çeşitli belirtilere göre anlamanız mümkün olmaktadır. Böyle durumlarda hem büyünün türü hem de kalibresi büyü hakkında az çok türü hakkında bilgi vermektedir. Bu büyülerin hangi amaçla yapıldığı ve kimler tarafından yapıldığını anlamak da sanıldığı kadar zor değildir. Çünkü büyünün etkisi altında yaptığınız davranışlar en çok kimin işine yarayacak ise o kişi büyü ile alakalı olabilmektedir.

Büyü Yapan Kişiyi Bulma

Büyü yaptıran kişiyi bulmak için medyumlardan destek alabilirsiniz. Ancak bu büyüyü yaptıran kişiler içerisinde ilk olarak yakın çevrenizi taramanız gerekir. Çünkü sizi tanımayan insanların sizinle ilgisinin olması çok düşük bir ihtimaldir.

Büyülü kişideki belirtiler eğer sizlerde de varsa mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Bu büyüyü yapabilecek muhtemel kişileri kendi çevrenizden sizler de tahmin edebilirsiniz.

Büyünün Etkisi Altında Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Büyü etkisi altında olduğunuzu anlamanın birçok belirtisi vardır. Öncelikle büyü etkisine girdiğinizde hayatınızda belirgin değişimler yaşanır. Bu değişimler büyünün türüne göre olumlu ya da olumsuz olabilmektedir. Eğer kara büyü yapılmış ise tüm işleriniz ters gitmeye başlar. Bununla birlikte aile hayatınızda şiddetli tartışmalar meydana gelir.

Sebepsiz hastalıklar baş gösterir ve kısmetinizde kapanma meydana gelir. Ak büyü etkisindeyseniz o zaman tam tersine işlerinizin açıldığını ve çevrenizde sevilen bir kişi haline geldiğinizi anlarsınız. Fakat kısa süreli değişimler büyü etkisinde olduğunuzu göstermez. Yani hayatınızda olan her durumu büyü etkisine bağlamak doğru değildir.

Continue Reading

Genel

Büyü Kaç Günde Bozulur

blank

Published

on

By

blank

Büyü Kaç Günde Bozulur

Büyülerin iyi veya kötü niyetler ile yapılması mümkündür. İyi niyetler ile yapılan büyü çalışmaları insanlara inanılmaz güzel sonuçlar verebilecek etkilere sahiplerdir. Öte bir yandan kötü niyet büyülerinin insanların hayatını mahvedecek kadar korkunç etkileri olabilir. Büyü kaç günde bozulur sorusu da bu ihtimalden ötürü ortaya atılmaktadır.

İnsanlar büyülerin kötü etkilerine maruz kalmaktan veya bu etkilere çoktan maruz kaldıklarından endişe edebilirler. Bu gibi endişeler ciddiye alınmalıdır ve en ufak bir şüphe duyulur ise gerekli önlemler uygulanmalıdır. Eğer sizin de üzerinizde veya bir yakınızda büyü olduğuna dair şüpheniz olursa gerekli adımları atmanızı tavsiye ederiz.

Büyü Bozmak İçin Gerekenler

Büyü bozdurmak isteyenlerin en büyük meraklarından birisi büyü kaç günde bozulur sorusunun yanıtıdır. Kötü niyet büyülerinin çok korkunç ve güçlü etkileri olabilmektedir. Bu etkiler ile insanların hayatları zor bir hale gelebilir, ilişkileri sonlanabilir, yuvaları yıkılabilir ve huzurları kaçabilir. Hiç kimse bu gibi kötü etkilere uzun süreler boyunca maruz kalmak istemez.

Bu sebeple insanlar büyülerin etkilerinden bir an önce kurtulabilmek isterler. Büyülerin etkilerinden tam anlamı ile kurtulabilmek için etkili büyü bozma çalışmaları yapılması gerekecektir. Büyü bozma işlemlerini yapabilmek için gereken en büyük şey ise tecrübe ve bilgidir. Yeterli tecrübe ve bilgi birikimi olmadan büyü bozmaya kalkışmak kötü sonuçlanabilir. Çünkü kötü etkili büyülere amatörce yapılan müdahaleler o büyünün etkilerinin daha kötü bir hal almasına yol açabilecektir.

Hızlı Büyü Bozma Yöntemleri

Böyle riskler altında kalmamak için büyü bozma işlemlerini bir uzmanın yapmasına izin vermelisiniz. Üzerinizde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız öncelikle bu şüphenizi doğrulamak için büyü tespit yöntemlerine yönelebilirsiniz. Şüphenizi doğruladıktan sonra büyü bozma konusunda tecrübeli ve bilgili bir medyum ile iletişime geçebilirsiniz.

Size istediğiniz sonuçları verecek ve sizi kötü büyülerden kurtarabilecek medyumu bulduktan sonra gerekli işlemlere başlanabilir. Hızlı büyü bozma yöntemleri uygulamasını isterseniz daha çabuk etki eden büyü bozma çalışmaları yaptırabilirsiniz. Bu tür çalışmalar büyük bir tecrübe istemektedir. Sonrasında hayal kırıklığına uğramamak için medyum seçiminizi özenli ve dikkatli bir şekilde yapmalısınız.

Continue Reading

Genel

Boşanma Büyüsü Belirtileri

blank

Published

on

By

blank

Boşanma Büyüsü Belirtileri

Boşanma büyüsü, karı koca arasındaki hisleri zedelemek ve mutlu bir evliliği baltalamak için yapılan kötü niyet büyülerindendir. Bu büyünün yapımı ile eşlerin birbirine olan bağlılığı, saygısı, güveni ve sevgisi bitecektir. Bu sebeple boşanma büyüsü insanların endişe ettiği ve hakkında boşanma büyüsü belirtileri nelerdir diye sorduğu bir işlemdir.

Eğer kötü niyetli birisi tarafından size veya eşinize boşanma büyüsü yapılır ise almanız gereken önlemler olacaktır. Öncelikle boşanma büyüsüne maruz kalıp kalmadığınızı öğrenmelisiniz. Bunun için büyünün ne gibi belirtileri olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz. Fakat boşanma büyüsünü tespit etmek için kullanılabilecek yöntemler büyünün belirtileri ile sınırlı değildir. Yani yardım alabileceğiniz başka yöntemler de vardır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Boşanma büyüsünün etkisindeki kişi, eşi ile sorunlar yaşamaya başlayacaktır. Fakat bu sorunlar gerçekten yaşanmaya başlamadan önce dahi kişi ilişkisinde, evliliğinde sorunlar olduğunu sanacaktır. Büyünün etkileri ile kişinin zihni bulanacaktır ve evliliğini sorunlu olarak görmeye başlayacaktır.

Boşanma büyüsü yapılan kişiler eşlerine karşı da anlayışsız bir hale gelebilecektir. Büyünün etkisindeki kişi veya kişiler evliliğindeki mutluluğu kaybedecektir. Bu tür büyüler yüzünden birçok mutlu yuva yıkılmıştır. Büyünün etkilerinden kurtulabilmek için tespit edilmesi gerekecektir. Eğer büyü belirtileri size bu konuda fayda sağlamadı ise medyum hoca bakımı yaptırmayı düşünebilirsiniz. Medyum hoca bakımları ile üzerinizdeki büyülerin tespiti kısa sürede yapılabilecektir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur

Eğer boşanma büyüsü belirtileri veya medyum hoca bakımı ile üzerinizdeki büyünün tespitini yaptıysanız bir sonraki adımınız büyünün bozumuna yönelik olmalıdır. Büyüler tespit edildikten kısa bir süre sonra bozulmalıdırlar. Çünkü bir büyünün etkileri zaman geçtikçe daha kuvvetli hale gelecektir. Büyünün etkileri kalıcı zararlar vermeden önce büyü bozulmalıdır.

Size veya eşinize yapılmış bir boşanma büyüsü olduğuna dair şüpheleriniz doğrulandığı takdirde ilk işiniz büyü bozan medyum aramak olmalıdır. Büyü bozma konusunda tecrübeli ve uzman bir medyum bulmanız çok mühimdir. Çünkü boşanma büyüsü gibi iki kişiye birden etki eden büyülerin bozumu meşakkatli olabilmektedir. Bu işlemi bozduracağınız medyum seçimini büyük bir özenle yapmanızı öneririz.

Continue Reading

Trending