Connect with us

Ayırma Büyüsü

Kocamı Dostundan Ayırmak İstiyorum

blank

Published

on

Kocamı Metresinden Ayırmak İstiyorum

Evlilik kurumu toplumumuz için önemli ve kutsal görünen bir kurumdur. Bazı evlilikler severek yapılırken bazı evlilikler ise görücü usulü ile yapılmaktadır. Evlilik nasıl yapılırsa yapılsın hepsinde bazı problemler yaşanmaktadır. Birbirini çok severek evlenen çiftler de çok sorun yaşamaktadır. Öyle ki birbirlerini çok sevdiği halde ayrılan çok sayıda çift vardır. Evliliklerde görülen en büyük sorunlardan biri de aldatmaktır. Evli olduğu halde hayatına başka birini alan çok sayıda insan vardır. Bu sorunu yaşayanlar genel olarak bakıldığı zaman kadınlar olmaktadır. Siz de kocası tarafından böyle bir sorunu yaşayan biriyseniz ve kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyorsanız yazımıza göz atmalısınız. Yaşanan bu gibi sorunlar için yapılan büyü işlemleri bulunmaktadır. Ayırma büyüsü işlemi yaptırarak kocanızı dostundan ayırıp eve geri getirebilirsiniz. Çok sayıda kadın evliliğini kurtarmak için bu işlemi yaptırıp kocasını eve geri getirmektedir. Ayırma büyüsü sayesinde evliliğinizi kurtarmanız mümkün olmaktadır. Ayırma büyüsü işlemini tek başınıza yapmamalısınız. Bu işlem için alanında uzman bir medyum bulmalısınız. Medyumlar büyü yapma işlemlerinde oldukça deneyimli kişilerdir. Bu sebeple ayırma işlemini bir medyuma yaptırmalısınız. Böylece oluşabilecek zararlardan da kendinizi korumuş olursunuz. Ayırma büyüsü işlemi yapıldıktan sonra etkilerini görmeye başlayacaksınız.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyen kişilerin başvurduğu işlemlerin başında ayırma büyüsü gelmektedir. En merak edilen konulardan biri de ayırma büyüsü işleminin nasıl yapıldığıdır. Kocası başka birine gittiği için evliliği bitme noktasına gelmiş ve mutsuz bir hayat süren çok sayıda insan vardır. Böyle durumda bazı kişiler boşanmayı tercih ederler. Bazı kişiler de kocasını eve döndürmek için çeşitli yollar aramaktadır. Bu yolların başında kocasını birlikte olduğu kadından ayırmak gelmektedir. Bunun için yapılması gereken ayırma büyüsü işlemi yapmaktır. Siz de kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyorsanız ayırma büyüsü yaptırmalısınız. Ayırma büyüsü işlemi tek başına yapılmaması gereken bir büyüdür. Ayrıma büyüsü işleminin yapımı zordur. Ayrıca etkisi de oldukça güçlüdür. Bu sebeple büyü işlemini mutlaka bir medyuma yaptırmanız gerekir. Medyum ayırma büyüsü için gerekli ritüelleri yaptıktan sonra büyü tamamlanmış olur. Medyum seçiminde de dikkatli olmanız gerekmektedir. Sizi kandırma ihtimali olan medyumlara karşı dikkatli olmalısınız.

Ayırma Büyüsü Etkileri

Evliliğinde sorun yaşayan insanların başlıca sorunlarından biri kocasının başka biriyle birlikte olmasından dolayıdır. Kısaca kocasının aldatmasından dolayıdır. Bu durumda evliliğini kurtarmak isteyen kadınlar ayırma büyüsü yöntemini tercih etmektedirler. Kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri ayırma büyüsü işleminin nasıl etkileri olacağıdır. Ayırma büyüsü işleminin etkilerinin başında kişinin düşünce ve fikir yapısı tamamen değişim göstermeye başlar. Bu değişimin başında sevdiği kişiyle yaşayacağı sorunlar gelmektedir. Aralarında kavgalar çıkmaya başlar. Birbirlerine olan tahammül seviyeleri tükenme noktasına gelir. Anlaşmazlıklar oluşur. Evli ve dost sahibi olan erkeklerde pişmanlıklar görülmeye başlanır. Bu etkilerin devamında dostundan ayrılmak isteyecektir. Ayırma büyüsü işleminin etkisiyle eşiniz kısa zaman sonra dostundan ayrılıp eve geri dönecektir. Sorunsuz bir şekilde evliliğiniz devam edecektir. Ayırma büyüsü yapılan kişi ve kişiler sürekli kavga ederler. Birlikte aynı ortamda durmakta zorluk yaşarlar. Herhangi bir konuda ortak nokta bulamaz hale gelirler. Kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyen kişiler ayırma büyüsü işlemiyle kocalarını eve geri getirebilirler.

Ayırma Büyüsü Tesir Süresi

Kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyenlerin ve ayırma büyüsü yaptıran kişilerin merak ettiği konular arasında büyünün ne kadar süre içinde tesir göstereceği gelmektedir. Ayırma büyüsü işleminin tesir süresi çiftlerin birliktelik sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin kocanız ve dostunun birlikteliği başlayalı kısa zaman olduysa ayırma büyüsü kısa zaman içinde etki gösterecektir. Uzun süreli birliktelikleri ayırmak için uzun zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Medyumlar bu işlemler için farklı ritüeller yapmaktadır. Ayırma büyüsü işlemi için medyum seçiminde dikkatli olmalısınız. İşlemin etkili olması için iyi bir medyum bulmanız gerekmektedir. Yapılan ritüelin türüne göre etki süresi de değişkenlik gösterir. Genel açıdan bakacak olursak ayırma büyüsü işleminin tesir etme süresi iki hafta ile kırk gün arasındadır. Daha önce belirttiğimiz gibi bu süre duruma göre değişkenlik göstermektedir.

Ayırma Celbi

Kocamı dostundan ayırma istiyorum diyerek ayırma büyüsü yaptıran kişiler için ikinci bir yol da ayırma celbi yaptırmaktır. Ayırma celbi evliliği kurtarmak için iyi niyetle yapılan bir işlemdir. Havas ilmi uygulamalarına dahildir. Dolayısıyla ayırma celbi işleminin günahı yoktur. Büyü yapmak ve yaptırmak ise günahtır. Dinimize göre büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası cehennem olacaktır. Her ne kadar evliliği kurtarmak için yapılmış olsa da günahtır. Bu sebeple büyü yaptırarak günaha girmek yerine ayırma celbi yaptırmak sizin için daha faydalı olacaktır. Ayırma celbi yaptırarak kocanızı eve geri döndürmeniz mümkündür. Bu konuyu bir örnekle anlatalım. Teyzem küçük yaşta ailesi istemediği halde sevdiği için evlendi. Evliliklerinin ilk yıllarında hiç sorun yaşamadılar. Birlikte çok mutlulardı. Daha sonra zaman geçtikçe eşi ona karşı uzak davranmaya başladı. Bunun farkına varan teyzem kısa süre sonra araştırarak hayatında başka birinin olduğunu öğrendi. Evliliğini bitirmek istemiyordu. Bunun sıkıntılı bir süreç olduğunu söylüyor ve geçeceğine inanıyordu. Ayırma celbini araştırıp yaptırmaya karar verdi. Ayırma celbini yaptırdıktan sonra kocası evine geri döndü. Siz de ayırma celbi yaptırarak eşinizle olan sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır

blank

Published

on

By

blank

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Ayrılık, iki veya daha fazla insan için üzücü olabilen bir şeydir. Fakat insanların ayrılığına sevinebilecek kötü niyetli kişiler de vardır. İnsanlar kötü niyetler ile ayırma büyüsü yaptırarak, ilişkisi olmasına rağmen kendilerine istedikleri kişilerin birlikteliklerini sonlandırabilirler. Bu gibi işlemlerden ötürü mutlu ilişkinizi kaybetmemek için ayırma büyüsü nasıl anlaşılır öğrenmek isteyebilirsiniz.

Eğer ilişkinizi bitirmeyi amaçlayan birisi tarafından yapılmış ayırma büyüsünün etkisinden olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ayırma büyülerinin nasıl tespit edilebileceğine ve nasıl anlaşılacağına dair bilmeniz gereken detaylar burada. Yazımızı dikkatli bir şekilde okursanız, sizin veya partnerinizin üzerinde ayırma büyüsü olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Ayırma büyülerinin kötü etkilerine maruz kalan kişiler, bunun farkına varana kadar ilişkileri ciddi bir seviyede zarar görecektir. Çünkü çoğu etkili kötü niyet büyüsü gibi ayırma büyüsü de etkilerini gizleme özelliğine sahiptir. Bundan dolayı insanlar üzerlerinde ayırma büyülerinin etkileri olduğunu fark edemezler. Fakat büyüyü anlayabilmek için etkilerini fark etmeye gerek yoktur.

Üzerinizde ayırma büyüsü olup olmadığını öğrenmek için ayırma büyüsünün belirtilerini bilmeniz yeterli olacaktır. Ayırma büyülerinin en çok rastlanan belirtileri arasında çiftlerin vakitlerini birlikte geçirmelerini önlemek vardır. Eşlerin yatağa birbirinden farklı saatlerde gitmeye başlaması, birbirinden farklı saatlerde uyumaları ve uyanmaları gibi belirtilere dikkat edilmelidir.

Ayırma Büyüsü Bozulabilir Mi?

Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır diye sorulduğunda sayılabilecek daha birçok belirti vardır. Büyünün belirtileri yukarıda saydıklarımız ile sınırlı değildir. Büyünün tüm belirtilerini öğrenmeden büyüyü tespit etmek çok zor olacağınızdan sizlere büyünün tespitinde başvurabileceğiniz bir diğer yöntemden bahsedeceğiz. Medyum hocaların bakım işlemleri ile üzerinizdeki tüm büyülerin kısa sürede tespiti yapılabilir. Eğer üzerinizde büyü olup olmadığını kısa sürede öğrenmek istiyor ve kesin sonuçlar almayı umuyorsanız, medyum hoca bakımı yaptırabilirsiniz.

Medyum hocalar tarafından uzmanlık ile yapılan bakım işlemleri üzerinizdeki büyüleri öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu işlemler medyum hocanın uzmanlığına bağlı olarak bir gün kadar kısa sürelerde bile tamamlanabilirler. Büyünün tespiti yapıldıktan sonra bozulması için gereken işlemler geç olmadan başlatılmalıdır. Büyünün bozulması mümkündür fakat zor bir büyü bozma ritüeli tamamlanmalıdır.

Continue Reading

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

blank

Published

on

By

blank

Ayırma Büyüsünün Amacı

İnsanlar büyü yöntemlerini pek çok farklı amaç için kullanmaktadırlar. Özellikle büyü yöntemleri aşk ve ayrılık için çok fazla kullanılmaktadır. Ayrıma büyüsü gibi büyülerin gücü oldukça büyüktür. Bu tarz büyüler uygulandıktan sonra karşı taraf tamamen iradesini kaybeder ve farklı biri gibi hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi hayatı ile ilgili kararları alamaz duruma gelir ve tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Böyle bir durumda kısa zaman da tüm amacınıza ulaşacaksınızdır. Ayırma büyüsü ile birbirini çok seven evli çiftlerin bile kısa zaman içerisinde ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Büyü gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda kişileri saracağı için sizde amacınıza kısa zamanda ulaşacaksınızdır. Ayırma büyüsü gibi büyülerin yapımını da siz kendiniz üstlenmemelisiniz. Aksi taktirde büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü yaptığında siz büyünün olumsuz etkilerinden etkilenmeyeceksinizdir. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kişilerde Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü olan kişiler birbirlerine karşı oldukça garip davranacaklardır. Eğer eşinizin üzerine bu büyü yapıldı ise artık size karşı farklı davranışlar sergiler ve sanki sizden nefret ediyormuş gibi davranır. Kısa zaman içerisinde artık eşiniz ile sürekli olarak kavgalar etmeye başlayacaksınızdır. Eşiniz size karşı oldukça saygısız davranacaktır. Ayırma büyüsü etkileri bu şekildedir. Kişi üzerinde ayırma büyüsü var ise eğer kişiler bu şekilde birbirlerine karşı kötü davranmaya başlarlar ve kısa zamanda büyük kavgalar ederek birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır.

Ayırma Büyüsü Hangi Malzemelerle Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bu büyünün farklı yapım şekilleri vardır. Genelde medyuma bu tarz güçlü bir büyüyü muska yazarak yapmaktadır. Fakat yumurta büyüsü, kaşık büyüsü gibi pek çok çeşidi de vardır. Muska üzerine ayırma büyüsü yapılacak ise eğer bu büyü için üç harflilerden yardım alınmaktadır. Üç harfliler mutlaka büyünün etkisini arttıracaklardır. Büyü yapıldıktan sonra büyülü muskanın mutlaka kişilerin evinde bir yere koymaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde gösterir. Ayırma büyüsü kişi üzerinde etkisini göstermeye başladıktan sonra artık çiftler sürekli olarak kavgalar etmeye başlarlar ve kısa zaman içerisinde birbirleri ile anlaşamadıkları için birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır.

Yumurta Büyüsü ile Ayırma

Yumurta büyüsü kuvvetli ayırma büyülerinden biridir ve bu büyünün yapımı içi kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde bir yumurtanın akı kullanılarak büyü yapılır. Daha sonra büyünün kişilerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişileri etkilemeye başlayacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren artık çiftin arası açılacak ve birbirlerine karşı oldukça kötü davranmaya başlayacaklardır.

Kaşık Büyüsü ile Eşleri Ayırma

Kaşık büyüsü de ayırma büyüsü olup çiftlerin birbirlerinden ayrılması için bu büyü yöntemini de deneyebilirsiniz. Kaşık büyüsü yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gittiklerinde gümüş bir kaşığı da yanlarında götürmeleri gerekmektedir. Bu gümüş kaşık üzerine büyülü sözcükler söylenir ve ayırma büyüsü yapılır. Daha sonra bu gümüş kaşığın mutlaka çiftin evinde bir yere saklanması gerekecektir. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlar. Bu şekilde kişiler büyünün tesiri altına girecekleri için kısa zamanda tamamen birbirlerinden nefret edecek hale geleceklerdir. Bu şekilde kişilerin mutluluklarının sonlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Ne Kadar Sürede Tesirini Gösterir?

Ayırma büyüleri çok kuvvetli büyülerdir. Bu büyülerin yapımı için kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Ayırma büyüsü tesir süresi diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Fakat gene de kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Ayırma büyüsü tesir süresi ne kadar uzun sürse de belli bir süre sonra mutlaka bu süre sona erecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyünün yenilenmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyünün kişiler üzerinde devamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde kişiler büyünün etkisi altından çıkarlarsa kısa zaman içerisinde olup bitenin farkına varacaklardır ve eskiden olduğu gibi birbirleri ile iyi anlaşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve zamanı geldiğinde mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Ayırma Büyüsü Yenilenirmi?

Ayırma büyüsü yenileme işlemi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyü yönteminin bir anlamı almayacaktır. Büyü yeniletilmesi için medyum ayıma büyüsü için tüm işlemleri en başından itibaren tekrarlar. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra gene kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Sadece büyünün tesir süresi sona ermeden hemen önce yeniletilmesine çok önem vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde tesir süresi biter ise büyünün bir anlamı kalmayacaktır. Mutlaka tesir süresi bitmeden önce yenileme işleminin yapılması gerekmektedir. Tesir süresi bittiğinde kişi de olup bitenin farkına varacaktır. Ayrıca bu tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından da anlayabilirsiniz. Kişi size karşı oldukça soğuk davranıyor ise kısa zaman içerisinde büyünün etkisi bitecek demektir. Bu şekilde büyünün tesir süresini anlayabilirsiniz.

Ayırma Büyünün Bozulması Mümkünmü?

Bu tarz güçlü büyülerin bozulması oldukça zordur. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kendileri bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaklardır. Bu yüzden büyülerin bozulması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyünün bozulması için üç harfliler kullanılmaktadır. Üç harfliler kişi üzerindeki büyünün tamamen ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Bu şekilde büyünün etkileri bittiğinde tamamen kişiler de eskisi gibi normal bir şekilde mutlu hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Ayırma büyüsü bozulduktan sonra kişilerin belli bir süre boyunca kendilerini toparlamaları gerekmektedir. Büyü kişilerin gücünü emdiği için bitkin hissedeceklerdir.

Ayırma Büyüsü Yaptıranlar Günaha Girermi?

Dinimize göre hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü ve büyü gibi yöntemleri kullandığınızda en büyük günahlardan birini işlemiş olacaksınız ve bu yüzden de kısa zaman içerisinde büyü sizi de etkilemeye başlayacaktır. Sadece büyü değil dinimize göre de mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı hiçbir şekilde tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durumun yaşanmaması için kimsenin mutluluğuna karışmamalı ve ayırma büyüsü gibi büyü yöntemlerini de kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Ayırma Büyüsünün Tehlikesi Varmı?

Büyüler mistik yollar ile yapılan oldukça güçlü bir yöntemdir. Bu yöntemin aynı zamanda pek çok zararı da olacaktır. Bu yüzden büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız. Özellikle büyü yöntemi üç harfliler ile birlikte yapıldığı için çok tehlikeli olabilmektedir. Üç harfliler kişilere musallat olabilirler. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı asla tercih etmemelisiniz. Aynı zamanda büyü yapıldıktan belli bir süre sonra sizi de içine almaya başlayacaktır ve siz bu durumu fark bile etmeyeceksinizdir. Bu yüzden kısa süre içerisinde siz de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlarsınız. Böyle bir durumun yaşanmaması için bu yöntemi kullanmamalısınız.

Continue Reading

Ayırma Büyüsü

Sevenleri Nasıl Ayırırım?

blank

Published

on

By

Büyü yöntemini genelde insanlar aşk için kullansalardı ayrılık için de çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Ayrılık için de pek çok farklı büyü türü yer almaktadır. Bu büyü türlerini de kullanarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Ayrılık büyüleri genelde güçlü büyüler arasında yer alır ve pek çok farklı yapım şekli yer almaktadır. Bu yüzden çok dikkatli olunması gerekir. Güçlü büyülerin güçlü etkileri vardır. Bu yüzden mutlaka kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde siz büyünün olumsuz özelliklerini görmemiş olacaksınız. Medyum sizi büyünün olumsuz tüm etkilerinden koruyacaktır. Aynı zamanda büyünün olumsuz etkilerinden korunmak için medyuma gittiğiniz de büyüyü yaptırmadan önce bir koruma tılsımı da yaptırabilirsiniz. Bu koruma tılsımı sayesinde sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden uzak tutacaktır. Sevenleri ayrıma için ayırma büyülerinden istediğiniz tercih edebilirsiniz. Her ayırma büyüsü için tesir süresi ve uygulama türü farklıdır.  Büyü ne kadar güçlü olur ise o kadar hızlı bir şekilde sonuç alacaksınızdır.

Domuz Yağı ile Ayırma Büyüsü

Domuz yağı büyüsü en güçlü ayırma büyülerinden biridir. İnsanlar bu büyü yöntemini kullanarak evli çiftlerin bile ayrılmasını sağlayabilirler. Büyünün gücü çok büyük olduğu için mutlaka kısa zaman içerisinde sonuç alacaksınızdır. Bu şekilde insanlar büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Domuz yağı büyüsü yapımı ile de zor olan bir büyü yöntemidir. Bu büyünün uygulanması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de büyünün yapımı için domuz yağı üzerine büyülü sözcüler söylenir ve bu yağım kişilerin evinde kapılara ya da duvara sürülmesi gerekmektedir. Bu yağ kokusuz ve şeffaf bir yağ olduğu için de hiçbir şekilde fark edilmeyecektir. Bu şekilde rahatlıkla büyünün etkilerini görmeye başlayacaksınızdır. Büyünün etkisi ile kişiler artık birbirlerinden nefret edecek konuma gelirle ve sürekli olarak kavga edeceklerdir. Bu yüzden de kısa zaman da kişiler birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu şekilde domuz yağı büyüsünü kullanarak rahatlıkla büyünün etkisini görebilir ve amacınıza ulaşabilirsiniz.

Muska ile Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsünün bir başka uygulanış şekli olan muska da çok fazla tercih edilen etkili bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınız da kısa zaman içerisinde kişiler birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bunun için ilk olarak medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de bir muska üzerine büyülü sözcükler söylenir ve daha sonra bu muskayı kişilerin evinde kimsenin fark etmeyeceği bir yere saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde muska etkilerini kişiler üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu muskanın hiçbir şekilde açılmaması gerekmektedir. Aksi taktirde muska açılır ise hiçbir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesine dikkat etmelisiniz. Musa etkilerini göstermeye başladığı andan itibaren artık çiftler sürekli olarak kavga etmeye başlarlar. Aynı zamanda bu büyü yöntemi üç harfliler ile birlikte uygulanan bir yöntem olduğu için üç harfliler sürekli olarak kişilere olumsuz vesveseler verirler. Kişiler de artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden kısa zaman içerisinde artık kişiler büyünün etkisi ile birbirlerinden nefret ederler ve ilişkileri biter. Sevenleri ayırma için bu büyü yöntemlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Sadece işlemlerin tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün tesiri biter ise etkisi de kalmayacaktır. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri çok önemlidir ve sık sık yeniletilmeleri gerekmektedir. Büyüler yeniletildikleri sürece devamlılıkları olacaktır.

Ayırma Büyüsü Tesir Etme Süresi Ne Kadardır?

Ayırma büyüsü tesiri kuvvetli büyüler arasında yer alır. Fakat belli bir süre sonra bu büyünün de tesir etme süresi sona ereceği için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka medyuma giderek işlemi en başından itibaren aynı şekilde uygulatmaları gerekmektedir. Aksi taktirde büyü yenilenmez. Siz kendiniz hiçbir şekilde büyünün yenilenmesi için bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gidecek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü etkilerini yeniletildikten sonra sürdürmeye devam edecektir. Büyü yeniletilmesi için kişilerin davranışlarını da inceleyebilirsiniz. Eğer kişiler birbirlerine karşı iyi davranmaya başladılar ise kısa zaman içerisinde büyünün etkileri bitecek demektir. Bu yüzden hemen büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için tüm işlemlerin en başından itibaren yapılması şarttır. Sevenleri ayırma için tesir süresi bitmeden önce işlemlerin yeniletilmesi de önemlidir. Aksi taktirde kişiler büyünün etkisinden çıkarlar ise olup bitenin farkına varabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka tesir süresini kontrol etmeli ve bu süre sona ermeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Ayırma Büyüsü Günah mıdır?

Ayırma büyüsü gibi büyüler dinimizce en büyük günahlardan biridir. İyi ya da kötü amaçla olsun fark etmeksizin büyünün her türlüsü günahtır. İyi bir amaçla bile büyü yöntemini kullansanız da büyü günahtır ve hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden de büyü yöntemini hiçbir şekilde sizlere tavsiye etmiyoruz ve bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Bu büyü yöntemini kullanmak yerine iyi niyetli bir şekilde yaşamalısınız.  Büyü yöntemi aynı zamanda çok tehlikeli olduğu için siz bu yöntemi kullandığınız da mutlaka pek çok olumsuz durumdan etkilenmeye başlayacaksınızdır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü yapımı ile zor bir büyü olduğu için bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Siz kendiniz hiçbir şekilde büyünün bozulması için bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyünün tüm olumsuz etkileri sizi sarmaya başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyü bozulduktan sonra hiçbir şekilde kişiler üzerinde bir etkisi kalmayacaktır ve gene eski mutlu evliliklerine geri döneceklerdir. Bu şekilde büyünün etkilerinin ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayırma Celbi

Ayırma celbi de çok fazla kullanılan yöntemlerden biri olup bu yöntem tamamen dualar ile uygulanan zararı olmayan bir yöntemdir. Fakat gene de bu yöntemi kişiler kendileri yapamazlar. Mutlaka iyi bir medyuma giderek işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde işlemden bir sonuç alamazsınız. Bu celb yöntemi uygulandıktan sonra Sevenleri ayırma için başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Tesir süresi bu işlemin diğer yöntemlere göre çok daha kısa sürmektedir. Bu yüzden mutlaka bu işlemin sık sık yeniletilmesi gerekmektedir. Tesir süresinin yeniletilmesi için de kişilerin mutlaka medyuma  gitmeleri gerekmektedir. Medyuma giderek tesir süresini yenilettiğiniz de mutlaka sonuç almaya devam edeceksinizdir. Celb yönteminin herhangi bir zararı olmadığı için medyumlar ve kişiler tarafından da çok fazla tercih edilmektedir. Bu şekilde celb yöntemini siz de kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Ayrılık dışında da pek çok farklı amaç için celb yöntemi kullanılmaktadır.

Continue Reading

Trending