Connect with us

Genel

Sevdiğim Adamın Bana Aşık Olması için Ne Yapmak Gerek

blank

Published

on

Genelde büyü yöntemi insanların sevdikleri ile mutlu olabilmeleri için aşk için kullanılır. Aşk büyülerinin pek çok farklı çeşidi ve yapım şekli vardır. Sevdiğim adamda bana aşık olsun istiyorsanız bu aşk büyülerinden birini uygulayabilirsiniz. Genelde aşk büyüleri çok daha etkili olabilmesi adına kişinin tırnağı ya da saçı gibi kişiye ait olan bir şey üzerine yapılır. Bu şekilde büyünün etki etme gücü çok daha büyük olacaktır. Sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesi için büyü yaptıracaksanız eğer mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Asla kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğiniz de bu kez büyü uygulanırken size bir zarar gelmez. Fakat  büyü işlemini siz kendiniz uygulamaya kalktığınız da bu kez olumsuz durumla ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir şeyin yaşanmaması için mutlaka medyumdan yardım almalısınız.

Saç Büyüsü ile Aşık Etme

Aşk büyülerinden biri olan saç büyüsü çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem güçlü etkilere sahiptir. Bu büyü için medyuma gittiğiniz de mutlaka büyü yapılacak olan kişiden alınmış bir saç teline ihtiyaç vardır. Mutlaka bu saç telinin doğru kişiye ait olduğundan emin olmalısınız. Aksi taktirde büyü başka kişi üzerine yapılır ise farklı sonuçlar doğurur ve siz de amacınıza ulaşamazsınız. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Bu saç telini medyuma götürdükten sonra üzerine büyülü sözcükler okunur ve saç teli yakılır. Daha sonra üç harflilerin de enerjisi kullanılarak büyü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra etkilerini kısa zamanda görmeye başlarsınız. Fakat büyü kesin bir sonuç getirecek diye de bir şey yoktur. Büyüler kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir ve bazı durumlarda kişinin iradesi çok güçlü geldiği için büyünün etkisi kişi üzerinde görülmez. Bu yüzden büyüden kesin sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Sevdiğim adamda bana aşık olsun isteyen kişiler bu şekilde aşk büyülerinden olan saç büyüsünü kullanarak amaçlarına ulaşabilirler.

Saç Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Saç büyüsü yapıldıktan sonra etkileri yavaş yavaş kişiler üzerinde görülmeye başlanır. Artık kişi tamamen büyünün etkisi altına girer. Özellikle de bu büyü yapımında kullanılan üç harfliler kişiye sürekli olarak vesveseler verirler. Kişi de artık bu vesveseler yüzünden sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Artık tamamen kafasının için de siz olursunuz. Giderek size karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de size aşık olacaktır. Büyü etkisi arttırmaya başladıkça kişi de artık size karşı olan duygularını gizleyemez hale gelir ve size açılacaktır. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz ve sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Sevdiğim adamda bana aşık olsun isteyen kişiler bu şekilde amaçlarına ulaşabilirler.

Saç Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi Nedir?

Saç büyüsünün kişi üzerinde belli bir etkisi vardır. Bu etki sona erdiğinde ise artık tamamen kişi büyünün etkisinden kurtulmuş olur. Büyünün etkisi sona erdiğinde ise kişi artık normal bir şekilde yaşamını sürdürmeye devam eder. Sizi sevmediğini anlayacağı için de sizi terk edecektir. Bu yüzden bu büyü yönteminin etkilerinin devamlılığı sağlanması için mutlaka yenilenmesi gerekir. Büyünün yeniletilmesi için de kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek yardım almalısınız. Kendiniz hiçbir şekilde bir şey yapmamalısınız. Aksi taktirde üç harfliler size musallat olabilirler. Bu varlıklar size musallat olduklarında bu ez sizin hayatınızı da yönetmeye başlarlar ve buna engel olamazsınız. Bu yüzden mutlaka tekrar aynı medyuma giderek büyünün tekrarlanmasını sağlamalısınız. Büyü tekrar edildikten sonra gücü ve etkileri de yenilenmiş olur. Bu yüzden artık kişi tamamen tekrar büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar ve gene size aşı olacak sizin yanınızda olacaktır. Bu şekilde büyünün tekrar edilmesi ile devamlılığını sağlamış olacaksınızdır.  Yenileme işlemi tesirin devamı için önemlidir.

Saç Büyüsünün Bozulması Zor mudur?

Saç büyüsünün bozulması oldukça zordur. Bu büyü yöntemi direk kişinin saçı üzerine yapılan bir yöntem olduğu için etkileri de zor geçer. Bu büyünün yapımında ayrıca üç harfliler kullanıldığı için üç harflilerin etkisi ile ancak büyü bozulabilir. Bunun için büyünün bozulma işlemini tekrar aynı medyum yapmalıdır. Medyum üç harfliler ile irtibat kurar ve tekrar onların enerjilerini kullanarak büyünün bozulmasını sağlar. Büyü bozulduktan sonra ise kişi kendini oldukça yorgun ve bitkin hissedecektir. Bunun sebebi ise gene büyüdür. Büyü kişinin enerjisini çekmiştir. Bu yüzden kişinin bir süre dinlenip kendine gelmesi gerekir. Bu şekilde ancak kişi kendini toparladığında normal hayatına geri dönebilir. Büyü bozulduktan sonra kişi büyü ile ilgili herhangi bir şey hatırlamaz. Bu yüzden sizi de hatırlamayacak ve sizi artık sevmeyecektir. Kişi tamamen kendine geldiğinde normal bir şekilde kaldığı yerden eskisi gibi hayatını yaşamaya devam eder. Sevdiğim adamda bana aşık olsun diye yapılan saç büyüsü bu şekilde tamamen bozulmuş olur.

Saç Büyüsü Yaptırarak Kişiyi Kendine Aşık Etmek Günah mıdır?

Saç büyüsü kullandığınız da istediğiniz sonuca ulaşmanız kolay olabilir fakat bu yöntem kesinlikle günahtır. Bu yüzden bu yöntemi kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Bu yöntemi kullandığınız da en büyük günahı işemiş olursunuz ve mutlaka cehennem ateşlerinde yanarsınız. Aynı zamanda bu dünyada da hiçbir şekilde işlerinizi yolunda gitmez ve tamamen artık haytanız olumsuz bir şekilde ilerlemeye devam edecektir. Saç büyüsü yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Ancak bu şekilde gerçekten sevdiğiniz kişi de gerçek duygular ile sizi sever. Büyü yöntemini kullandığınız da ise kişi sizi gerçekten sevmeyeceği gibi aynı zamanda bu yöntem geçici olduğu için mutluluğunuz da tamamen geçici olacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini sizlere hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz. Biz de büyücü değiliz ve büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız.

Aşk Celbi ile Kişiyi Kendine Aşık Etme

Aşk celbi kullanarak da kişiler sevdikleri insana kavuşabilirler. Bu yöntem günah değildir. Herhangi bir cezası da yoktur. Bu yüzden bu yöntemi kullanarak günaha girmeden amacınıza ulaşabilirsiniz. İnsanlar büyüden ziyade celb yöntemini bu sebeple daha çok kullanmayı tercih ederler. Büyü yöntemi aynı zamanda geçici bir çaredir. Celb ise bir kez yapıldıktan sonra ömür boyunca kişiler üzerinde etkisini göstermeye devam eder. Bu yüzden bu yöntemi kullanmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Celb içi de gene yardım almanız gerekir. Siz tek başınıza bu işlemi gerçekleştiremezsiniz. Mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum size okumanız gereken duayı verir ve bu şekilde dualar okunarak işlem gerçekleştirilmiş olur. İşlem gerçekleştirildikten sonra artık kişi celbin etkisi altına girerek size karşı duygular beslemeye başlar ve size aşık olacaktır. Bu şekilde celb ile sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğim adamda bana aşık olsun isteyen kişiler aşk celbi kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Celbin etki etme süresi değişkenlik gösterebilmektedir. Bu süre yaklaşık üç ay kadar sürebilir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Büyü Yapan Kişi Nasıl Anlaşılır

blank

Published

on

By

blank

Büyü Yapan Kişi Nasıl Anlaşılır?

Büyüler her bakımdan insanların iradelerini tesir altına almak anlamına geldiğinden birçok kişinin korktuğu uygulamalar arasındadır. Bununla birlikte bir kişi üzerinde büyü olduğunu bilmek istediği kadar bu büyüyü kimin yaptırdığını da bilmek ister. Büyü yapan kişi nasıl anlaşılır sorusu da bu bakımdan her zaman merak edilen bir konu olmuştur.

Bir kişiye büyü yapıldığını çeşitli belirtilere göre anlamanız mümkün olmaktadır. Böyle durumlarda hem büyünün türü hem de kalibresi büyü hakkında az çok türü hakkında bilgi vermektedir. Bu büyülerin hangi amaçla yapıldığı ve kimler tarafından yapıldığını anlamak da sanıldığı kadar zor değildir. Çünkü büyünün etkisi altında yaptığınız davranışlar en çok kimin işine yarayacak ise o kişi büyü ile alakalı olabilmektedir.

Büyü Yapan Kişiyi Bulma

Büyü yaptıran kişiyi bulmak için medyumlardan destek alabilirsiniz. Ancak bu büyüyü yaptıran kişiler içerisinde ilk olarak yakın çevrenizi taramanız gerekir. Çünkü sizi tanımayan insanların sizinle ilgisinin olması çok düşük bir ihtimaldir.

Büyülü kişideki belirtiler eğer sizlerde de varsa mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Bu büyüyü yapabilecek muhtemel kişileri kendi çevrenizden sizler de tahmin edebilirsiniz.

Büyünün Etkisi Altında Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Büyü etkisi altında olduğunuzu anlamanın birçok belirtisi vardır. Öncelikle büyü etkisine girdiğinizde hayatınızda belirgin değişimler yaşanır. Bu değişimler büyünün türüne göre olumlu ya da olumsuz olabilmektedir. Eğer kara büyü yapılmış ise tüm işleriniz ters gitmeye başlar. Bununla birlikte aile hayatınızda şiddetli tartışmalar meydana gelir.

Sebepsiz hastalıklar baş gösterir ve kısmetinizde kapanma meydana gelir. Ak büyü etkisindeyseniz o zaman tam tersine işlerinizin açıldığını ve çevrenizde sevilen bir kişi haline geldiğinizi anlarsınız. Fakat kısa süreli değişimler büyü etkisinde olduğunuzu göstermez. Yani hayatınızda olan her durumu büyü etkisine bağlamak doğru değildir.

Continue Reading

Genel

Büyü Kaç Günde Bozulur

blank

Published

on

By

blank

Büyü Kaç Günde Bozulur

Büyülerin iyi veya kötü niyetler ile yapılması mümkündür. İyi niyetler ile yapılan büyü çalışmaları insanlara inanılmaz güzel sonuçlar verebilecek etkilere sahiplerdir. Öte bir yandan kötü niyet büyülerinin insanların hayatını mahvedecek kadar korkunç etkileri olabilir. Büyü kaç günde bozulur sorusu da bu ihtimalden ötürü ortaya atılmaktadır.

İnsanlar büyülerin kötü etkilerine maruz kalmaktan veya bu etkilere çoktan maruz kaldıklarından endişe edebilirler. Bu gibi endişeler ciddiye alınmalıdır ve en ufak bir şüphe duyulur ise gerekli önlemler uygulanmalıdır. Eğer sizin de üzerinizde veya bir yakınızda büyü olduğuna dair şüpheniz olursa gerekli adımları atmanızı tavsiye ederiz.

Büyü Bozmak İçin Gerekenler

Büyü bozdurmak isteyenlerin en büyük meraklarından birisi büyü kaç günde bozulur sorusunun yanıtıdır. Kötü niyet büyülerinin çok korkunç ve güçlü etkileri olabilmektedir. Bu etkiler ile insanların hayatları zor bir hale gelebilir, ilişkileri sonlanabilir, yuvaları yıkılabilir ve huzurları kaçabilir. Hiç kimse bu gibi kötü etkilere uzun süreler boyunca maruz kalmak istemez.

Bu sebeple insanlar büyülerin etkilerinden bir an önce kurtulabilmek isterler. Büyülerin etkilerinden tam anlamı ile kurtulabilmek için etkili büyü bozma çalışmaları yapılması gerekecektir. Büyü bozma işlemlerini yapabilmek için gereken en büyük şey ise tecrübe ve bilgidir. Yeterli tecrübe ve bilgi birikimi olmadan büyü bozmaya kalkışmak kötü sonuçlanabilir. Çünkü kötü etkili büyülere amatörce yapılan müdahaleler o büyünün etkilerinin daha kötü bir hal almasına yol açabilecektir.

Hızlı Büyü Bozma Yöntemleri

Böyle riskler altında kalmamak için büyü bozma işlemlerini bir uzmanın yapmasına izin vermelisiniz. Üzerinizde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız öncelikle bu şüphenizi doğrulamak için büyü tespit yöntemlerine yönelebilirsiniz. Şüphenizi doğruladıktan sonra büyü bozma konusunda tecrübeli ve bilgili bir medyum ile iletişime geçebilirsiniz.

Size istediğiniz sonuçları verecek ve sizi kötü büyülerden kurtarabilecek medyumu bulduktan sonra gerekli işlemlere başlanabilir. Hızlı büyü bozma yöntemleri uygulamasını isterseniz daha çabuk etki eden büyü bozma çalışmaları yaptırabilirsiniz. Bu tür çalışmalar büyük bir tecrübe istemektedir. Sonrasında hayal kırıklığına uğramamak için medyum seçiminizi özenli ve dikkatli bir şekilde yapmalısınız.

Continue Reading

Genel

Boşanma Büyüsü Belirtileri

blank

Published

on

By

blank

Boşanma Büyüsü Belirtileri

Boşanma büyüsü, karı koca arasındaki hisleri zedelemek ve mutlu bir evliliği baltalamak için yapılan kötü niyet büyülerindendir. Bu büyünün yapımı ile eşlerin birbirine olan bağlılığı, saygısı, güveni ve sevgisi bitecektir. Bu sebeple boşanma büyüsü insanların endişe ettiği ve hakkında boşanma büyüsü belirtileri nelerdir diye sorduğu bir işlemdir.

Eğer kötü niyetli birisi tarafından size veya eşinize boşanma büyüsü yapılır ise almanız gereken önlemler olacaktır. Öncelikle boşanma büyüsüne maruz kalıp kalmadığınızı öğrenmelisiniz. Bunun için büyünün ne gibi belirtileri olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz. Fakat boşanma büyüsünü tespit etmek için kullanılabilecek yöntemler büyünün belirtileri ile sınırlı değildir. Yani yardım alabileceğiniz başka yöntemler de vardır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Boşanma büyüsünün etkisindeki kişi, eşi ile sorunlar yaşamaya başlayacaktır. Fakat bu sorunlar gerçekten yaşanmaya başlamadan önce dahi kişi ilişkisinde, evliliğinde sorunlar olduğunu sanacaktır. Büyünün etkileri ile kişinin zihni bulanacaktır ve evliliğini sorunlu olarak görmeye başlayacaktır.

Boşanma büyüsü yapılan kişiler eşlerine karşı da anlayışsız bir hale gelebilecektir. Büyünün etkisindeki kişi veya kişiler evliliğindeki mutluluğu kaybedecektir. Bu tür büyüler yüzünden birçok mutlu yuva yıkılmıştır. Büyünün etkilerinden kurtulabilmek için tespit edilmesi gerekecektir. Eğer büyü belirtileri size bu konuda fayda sağlamadı ise medyum hoca bakımı yaptırmayı düşünebilirsiniz. Medyum hoca bakımları ile üzerinizdeki büyülerin tespiti kısa sürede yapılabilecektir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur

Eğer boşanma büyüsü belirtileri veya medyum hoca bakımı ile üzerinizdeki büyünün tespitini yaptıysanız bir sonraki adımınız büyünün bozumuna yönelik olmalıdır. Büyüler tespit edildikten kısa bir süre sonra bozulmalıdırlar. Çünkü bir büyünün etkileri zaman geçtikçe daha kuvvetli hale gelecektir. Büyünün etkileri kalıcı zararlar vermeden önce büyü bozulmalıdır.

Size veya eşinize yapılmış bir boşanma büyüsü olduğuna dair şüpheleriniz doğrulandığı takdirde ilk işiniz büyü bozan medyum aramak olmalıdır. Büyü bozma konusunda tecrübeli ve uzman bir medyum bulmanız çok mühimdir. Çünkü boşanma büyüsü gibi iki kişiye birden etki eden büyülerin bozumu meşakkatli olabilmektedir. Bu işlemi bozduracağınız medyum seçimini büyük bir özenle yapmanızı öneririz.

Continue Reading

Trending