Connect with us

Bağlama Büyüsü

Sevgilimin Gözleri Bağlansın

blank

Published

on

Geçmişten günümüze kadın erkek ilşkilerinde farklı farklı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar yıılar geçse de genel olarak hep aynıdır. Kıskançlık problemi kadınlarda da erkeklerde de vardır. Bu sebepten biten çok sayıda ilişki de bulunmaktadır. Evli çiftlerin ya da sevgililerin başlıca sorunu olan bu kıskançlığa çözüm olması için yıllardır çok sayıda çözüm aranmıştır. Birbirlerini çok seven çiftler bile kıskançlık sorunu yüzünden çok sayıda problem yaşamaktadır. Bazı kişiler sevdiği kişinin kıskanmasında şikayetçi olurken bazı kişiler de sevdiği kişinin kıskanmamasından şikayetçi olmaktadır. Bu sorun için çoğu çift çeşitli çözümler bulmaya çalışmaktadır.Her iki durum için de yıllardır kullanılan yöntem olarak büyü örnek gösterilebilir. Büyü yöntemi geçmişten günümüze çok sayıda sorun için çözüm olarak kullanılmak istenmiştir. Çok sayıda türleri bulunan büyü türünün sevgililer için de farklı türleri vardır. Sevgilimin gözleri bağlansın isteğinde olan ve başka kimseyle ilgilenmemesini isteyen kişiler bağlama büyüsü yöntemini kullanmaktadırlar. Bağlama büyüsü yöntemi kişinin başka birine bakmasına engel olarak tamamen sevdiği kişiye bağlamaktadır. Bu şekilde ilişkiler sorunsuz devam edebilmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgilimin gözleri bağlansın isteği olan kişilerin en çok merak ettiği konu bağlama büyüsünün nasıl yapıldığıdır. Yapısı itibariyle çok etkili olan bir büyü türüdür. Büyünün yapılması oldukça zordur ve güçlü bir büyüdür. Bu kadar önemli bir büyü olmasından dolayı büyünün işini iyi yapan bir medyum tarafından yapılması gereklidir. Bilinçsizce yapmanız sonucunda zarar gören siz olabilirsiniz. Bu sebeple ayrıntılı bilgi sahibi olmadan ve bir medyuma gitmeden yapılmaması gereken bir büyüdür.Bağlama büyüsünün kendi içinde de faklı türleri vardır. Siz ne amaçla yapmak bağlama büyüsü yapmak istediğinizi medyuma belirtmelisiniz. Bağlama büyüsü yapmadan önce büyüyü yapmak istediğiniz insan hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmalısınız. Medyuma büyü yaptırmak istediğiniz insanı tarif ederken eksik veya yanlış bilgi vermeniz sonucunda büyü başka bir kişiye etki edebilir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyüyü tek başınıza yapmaya çalışırsanız ritüel sırasında oluşacak en küçük hatada sizin zarar görme ihtimaliniz ya da büyünün ters tepme olasılığı vardır. Bu sebeple mutlaka bir medyuma gitmelisiniz. Medyum seçiminde de dikkatli olmanız gerekmektedir. Sizi kandırma ihtimali olan medyumlara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Medyum büyü için gerekli olan ritüeli tamamladıktan sonra kısa zaman içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü işlemi sonrasında sevgiliniz sizden başka kimseyi görmemeye başlayacak ve sadece size ilgi gösterecektir. Bağlama büyüsü işlemi sayesinde isteklerinize kavuşabilir ve sevdiğiniz kişinin sizden başka kimseye bakmamasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Sevgilimin gözleri bağlansın isteği olan kişilerin merak ettiği konular arasında bağlama büyüsünün nasıl etkileri olacağı gelmektedir. Bağlama büyüsü güçlü bir büyü olduğu için etkileri de çok güçlüdür. Büyünün etkisi altındaki kişide olumlu ve olumsuz etkiler ortaya çıkmaktadır. Kişi size tamamen bağlanacak ve gözü sizden başka kimseyi görmemeye başlayacaktır. Büyünün etkisi altındaki kişi için tek önemli olan siz olacaksınız. Hayatının merkezine sizi alacaktır. Bunun yanında olumsuz etkileri de olmaktadır. Kişi büyünün etkisindeyken kabuslar görmeye başlar. Halsizlik ve sürekli uyku hali görülmeye başlanır. Sinirli bir yapısı olmaya başlamaktadır. Huylarında ve karakterinde değişmeler olmaktadır. Büyünün etkisi öncesi yalan söylemeyen bir insan yalan söylemeye başlama ihtimali vardır. Büyü yaptırılmadan önce bütün bu etkiler düşünülmeli ve ona göre karar verilmelidir. Büyü işlemi ciddi bir durum olduğu için geri dönülemez olabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi

Sevgilimin gözleri bağlansın isteği olan ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği bir diğer konu tesir süresinin ne kadar olacağıdır. Her büyünün kendine göre ayrı bir tesir süresi bulunmaktadır. Bağlama büyüsünün tesir süresi de diğer büyülere göre farklıdır. Ayrıca büyünün etki etme süresi kişiden kişiye de farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi olan kişiler medyumlardır. Medyum büyü işlemini tamamladıktan sonra ne kadar sürede etki edeceğinin bilgisini verecektir. Genel olarak bakacak olursak bu süre iki haftadır. Büyü tamamlandıktan iki hafta sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü etki etmeye başladıktan sonra kişinin üzerinde uzun zaman kalmamaktadır. Büyünün etkisi bitmeye başladığı zaman belirtilerini kişide görmeniz mümkündür. Bu durumun yaşanmasını istemiyorsanız büyü yenileme işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Büyü yenileme işlemi de çok önemlidir. Bu sebeple tek başınıza yapmamalısınız. Büyü yenileme işlemi sırasında oluşacak en küçük hatada sizin zarar görme ihtimaliniz ya da büyünün ters tepme ihtimali vardır. Bundan dolayı büyü yenileme işlemini bir medyuma yaptırmalısınız. Medyum büyü işlemini tamamladıktan sonra etkileri tekrar görülmeye başlanacaktır. Eskisi gibi gözü dışarıdan kaçacak ve sadece sizi görmeye başlayacaktır.

Bağlama Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Sevgilimin gözleri bağlansın diyen kişilerin merak ettiiği konulardan biri de bu büyünün nasıl yan etkileri olacağıdır. Her büyüde olduğu gibi bağlama büyüsünde de bazı yan etkiler bulunmaktadır. Sevdiği kişiye bu büyüyü yaptıacak olan kişler bu yan etkileri göz önünde bulundurmalıdır. Bu yan etkilerin başında kişide oluşan halsizlik, yorgunluk gösterilebilir. Kişi büyünün etkisiyle kabuslar görmeye başlar. Hasta bir ruh haline girer ve ilaç kullanmaya başlamaktadır. Gün içinde sürekli uyku hali görülmeye başlanır. Kişinin psikolojisinde de bazı bozulmalar meydana gelmektedir. Bu etkiler büyü yapılmadan önce iyi düşünülmeli ve öyle karar verilmelidir.

Bağlama Celbi

Sevgilimin gözleri bağlansın isteği olan ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyü yaptırmanın tehlikesi altına girmek istemiyor ise bağlama celbi yaptırmayı tercih edebilmektedirler. Bağlama celbi havas ilmi ve uygulamaları dahilinde bir işlemdir. Dolayısıyla celb uygulaması günah değildir. Belirli sözler ve dualar kullanılmaktadır. İyi niyet temennisiyle yapılan bir işlemdir. Kötülük içermemektedir. Dinimize göre büyü işlemi yapmak ve yaptırmak günahtır. Ayrıca büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası dinimize göre cehennem olacaktır. Günaha girmemek ve tehlike altına girmemek için celb işlemini yaptırmak sizin için daha iyi olacaktır. Bağlama celbi işlemini gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkündür. Bu konu hakkında yaşanan bir örnek verilebilir. Kuzenim uzun zaman önce biriyle tanıştı. Bir süre görüştükten sonra birbirlerinden çok hoşlandılar ve görüşmeye başladılar. Zaman geçtikçe onu sevmeye başlamıştı. Sevgili olduktan sonra bazı şeyler zamanla değişmeye başlamıştı. Kuzenim kıskanç bir insandı ve sevgilisi başka birine bakınca hemen sinirleniyordu. Bu durum ilerledikçe tartışmalar yaşamaya başladılar. Kuzenim sevgilisinden ayrılmak istemiyordu. Bu duruma da çözüm bulmak istiyordu. Bir arkadaşından duyduğu celb uygulamasından bize bahsetti. Yaptırmaya karar vermişti. Sevgilisi kendisinden başka kimseye bakmasın ve kimsede gözü olmasın istiyordu. Celb ugulamasını yaptırdıktan iki hafta sonra sevgilisinde oluşan değişimler görülmeye başlandı. Sevgilisi kuzenimin üstüne düşüyor ve ondan başka kimseye bakmıyordu. Sadece kuzenimin istediklerini yapmaya başladı. Hayatının merkezine kuzenimi almıştı. Siz de sevgilimin gözleri bağlansın diyorsanız bağlama celbi uygulamasını gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Bu şekilde günaha ve tehlikeye girmeden isteklerinize kavuşmuş olursunuz. Celb uygulamasını kullanarak büyünün olumsuz etkilerinin sevgilinizde oluşmasını da engellemiş olursunuz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır

blank

Published

on

By

blank

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Bağlılık, iki insan arasındaki en yoğun hislerden birisidir. Birbirine bağlı kişilerin ilişkileri uzun ömürlü olur ve o kişiler birbirinden ayrılmazlar. Bağlılık, iki insan arasında zamanla kendi kendine oluşabilmektedir. Fakat bağlama büyüleri ile birinin sizi kendisine bağlaması da mümkündür. Böyle bir büyünün etkisinde olup olmadığını öğrenmek isteyenler ise bağlama büyüsü nasıl anlaşılır diye sorarlar.

Bağlama büyüsünün nasıl tespit edildiğini öğrenmek isteyenler, bunu ya kendileri için ya da eşleri için isterler. Çünkü kötü niyetler ile bağlama büyüsü yaptıran kişiler, bir başkasının eşlerini kendilerine bağlayabilirler. Siz de eşinizin bir başkasının yaptığı bağlama büyüsünün etkisinde olup olmadığını öğrenmek için, bağlama büyüsü tespit yöntemlerine başvurmalısınız.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Kendinizin veya eşinizin bağlama büyüsüne maruz kalıp kalmadığını öğrenmek için bağlama büyüsü tespit yöntemlerini kullanmanız gerekecektir. Bağlama büyüsünün tespit edilmesi için kullanılabilecek ilk yöntem büyünün belirtilerini incelemek olacaktır. Büyünün belirtilerini gözlemleyerek üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Bağlama büyüsü belirtilerinin gözlemlenmesi ile kişiler üzerindeki belirtiler fark edilebilecektir. Fakat bağlam büyülerinin belirtileri kendini çok iyi gizleyebilirler. Ayrıca bağlılık için yapılan birbirinden farklı pek çok büyü çalışması vardır. Tüm bu işlemlerin birbirinden farklı belirtilerini öğrenmeden ve gözlemlemeden sonuç alınması zordur. Bu sebeple büyü belirtileri, büyü tespiti için kullanılan ikinci tercih olmaktadır. Büyülerin tespitindeki en etkili yöntem ise medyum hoca bakımlarıdır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Medyum hocalar tarafından yapılan bakım işlemleri, bağlama büyüsü nasıl anlaşılır sorusunun yanıtıdır. Bağlama büyüsü veya herhangi bir büyünün tespiti için medyum hoca bakımı yaptırılabilir. Medyum hocaların yaptıkları bakım işlemleri uzun sürmemektedir. Uzman medyumlarca yapılan bakımlar, bir gün içerisinde büyülerin tespitini yapabilir. Eğer bakım işlemi sonucunda üzerinizde büyü olduğunu öğrenirseniz gerekli müdahaleler geç olmadan yapılmalıdır.

Üzerinizde büyü olduğuna dair şüpheleriniz doğrulandığı anda büyü bozma konusunda kabiliyetli bir medyum hoca arayışına girmelisiniz. Üzerinizdeki büyünün etkilerinden kurtulmak, zaman geçtikçe daha zor bir hal alacaktır. Sonrasında pişman olmamak için önleminizi almalı, büyü bozma işlemlerini bir an önce yaptırmalısınız.

Continue Reading

Bağlama Büyüsü

Kaynanamı Nasıl Susturabilirim

blank

Published

on

By

Büyü yönteminin en güçlü yanı insanları yönlendirebilmenizdir. Büyü yaptırdıktan sonra artık karşınızdaki kişi tamamen duygularını ve düşüncelerini büyüye göre yaşamaya başlar. Bu yüzden istediğiniz gibi kişiyi kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğine kavuşamayan kişiler artık sevdikleri ile birlikte olabilirler. Ya da sevmediğiniz birinin size karşı olan davranışlarının olumlu bir şekilde değişmesini sağlayabilirsiniz. Büyü çok güçlü olduğu için karşınızdaki kişi rahatlıkla yönlendirmeye başlayabilirsiniz. Büyü gücü büyük bir yöntem olsa bile kesin sonuç alacağım diye beklememelisiniz. Bu tarz işlemler enerji ile yapılır ve bazı durumlarda kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Fakat büyü konusunda mutlaka tedbirli olmalısınız. Siz hiçbir şekilde kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Eğer kişi kendi başına büyü yöntemini uygulamaya kalkar ise bu kez büyüden kendisi de etkilenmeye başlar. Bu kez büyü sizi tesiri altına alır ve siz büyüye göre yaşamaya başlarsınız. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmalısınız. Nasıl Kaynanamın dili bağlanır isteyen kişiler ise amaçlarına ulaşabilmek için dil bağlama büyüsü kullanabilirler. Bu şekilde artık kaynanaları hiçbir şekilde kendileri hakkında ileri geri konuşamaz. İstese de ağzından size karşı kötü bir söz çıkmaz.

Dil Bağlama Büyüsünün Yapımı ve Kişiler Üzerindeki Etkisi

Dil bağlama büyüsü için medyumlar genelde bir ip ya da urgan kullanarak düğümler atarak kişinin size karşı olan düşüncelerinin bağlanmasını sağlarlar. Bu şekilde kişi büyü etkisi altında olduğu süre boyunca ağzından size karşı hiçbir şekilde kötü bir söz çıkmaz. Fakat büyü yöntemleri esin sonuç verecek diye bir şey yoktur. Ne kadar güçlü yöntemler olsa da kişiden kişiye göre yöntemin gücü değişir hiçbir etkisi de olamayabilir. Bu ip ve ya urganı mutlaka kaynananızın evinde bir yere saklamanız gerekir. Bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlar. Artık kişi tamamen büyünün etkisi altında olacağı için tamamen büyü nasıl isterse size karşı öyle davranmaya başlar. Kişi artık size karşı istese de kötü bir şey söyleyemez. Artık tamamen sizinle ilgili güzel şeyler söylemeye başlayacaktır. Bu şekilde kaynananız ile aranızdaki sıkıntıyı gidermiş olursunuz. Kaynananız artık sizi sevecek ve bir daha sizin hakkınızda kötü bir şekilde konuşamayacaktır. Dili artık kötü şeyler söylemeye kalktığında dönmez. Bu şekilde tamamen kaynananızın sizin hakkınızdaki kötü söylemlerinden kurtulursunuz. Nasıl Kaynanamın dili bağlanır isteyen kişiler bu şekilde rahatlıkla büyü ile kaynanalarının dilini bağlayabilirler.

Dil Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi Nedir?

Dil bağlama büyüsü yapıldıktan sonra sadece belli bir süre etkisini kişi üzerinde gösterir. Hiçbir işlem sonsuza dek kişi üzerinde etkisini sürdürmeyecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesini sağlayarak etkisinin sürekli olmasını sağlamalısınız. Büyü etkisini sürdürebilmesi için tekrar aynı medyuma giderek işlemi yeniletmeniz yeterlidir. Bu işlemi hiçbir şekilde siz kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Bu şekilde siz zarar görmezsiniz. Büyü yeniletildikten sonra kısa zaman içerisinde kişi tekrar büyünün etkisi altına girer bu yüzden kısa zaman içerisinde gene kişi büyünün etkisi ile size karşı kötü bir şey söyleyemez hale gelir. Fakat kişi büyünün etkisi altından çıkar ise bu kez büyünün etkisi biteceği için gene eskiden olduğu gibi sizin hakkınızda kötü bir şekilde konuşmaya başlayacaktır. Kişi sizin hakkınızda gene olumsuz şeyler söylemeye başladığında hemen medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Nasıl Kaynanamın dili bağlanır diyorsanız eğer bu şekilde büyünün etki süresine de muhakkak dikkat etmelisiniz.

Dil Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dil bağlama büyüsü kişinin ağzından bir daha kötü söz çıkmaması için yapılan iyi niyetli bir büyü gibi gözükse de günahtır. Dinimizde tüm büyüler günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Biz sizlere büyü yöntemini iyi niyetle bile yapmış olsanız tavsiye etmiyoruz. Biz de hiçbir amaç için büyü yöntemini kullanmıyoruz. Büyü cehennem ateşi demektir. Büyü yaptıran kişi şeytanlar ile cehennem de yanacaktır. Büyüden bu sebeple uzak durmalısınız. Ne amaçla olursa olsun büyü yaptırmamalısınız. Hiçbir şekilde büyü affedilmez. Bu yüzden bu haram yöntemden uzak durun. Amacınıza ulaşmak için kendiniz farklı çözümler bulmalısınız. Kaynananız sizin hakkınızda kötü sözler söylüyor ise bu onun kendi günahıdır. Onuna konuşmayı deneyin eğer halen aynı şeyi yapıyor ise o günaha girmiş olur. Siz onun yüzünden büyü yöntemini kullanarak günaha girmemelisiniz. Nasıl Kaynanamın dili bağlanır yerine kaynananızın bu kötü davranışı diz de büyü ile tekrar etmeyin. Kendi mutluluğunuz ile ilgilenin.

Dil Bağlama Büyüsü Bozdurmak Mümkün mü?

Dil bağlama büyüsü yaptırdınız bozdurmak istiyorsunuz diyelim ki, bu tarz büyüler enerji ile yapıldığı için bozulması zor ve zaman alır. Hemen büyünün bozulması mümkün değildir. Bu yüzden genelde inanlar kendileri büyüyü bozabileceklerini düşünseler de bozamazlar. Tam tersine siz böyle bir şey yapmaya kalktığınız da bu kez olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden bu tarz büyü bozma işlemleri için medyumlardan yardım almalısınız. Özellikle büyüyü yaptırdığınız kişiye giderek büyüyü bozdurduğunuz da daha hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Büyü bozulduktan sonra kişinin davranışları yavaş yavaş eskisi gibi olmaya başlar. Zaman içerisinde artık tamamen eski haline dönecektir. Bunun sebebi ise büyü enerjiyle yapıldığı için kişi anında eski haline dönemez. Bu enerjinin kişi üzerinden tamamen temizlenmesi gerekir bu da yavaş yavaş olan bir şeydir ve anında sonuç alamazsınız. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Dil Bağlama Celbi İşe Yarar mı?

Büyü yerine celb yöntemini de kullanabilirsiniz. Celb işlemi dualar okunarak kişinin içten bir şekilde niyet etmesi ile gerçekleşen bir işlem olduğu için kesin bir sonuç alamayabilirsiniz. Fakat günah olmadığı için büyü yerine bu yöntemi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Celb de çok eski bir yöntemdir ve mutlaka profesyonel bir şekilde uygulanması gerekir. Bunun için iyi bir medyumdan yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de sizin niyetinizi tekrar etmenizi ister ve daha sonra niyetinizin üzerine dualar okumaya başlar. Siz de medyum ile birlikte bu duayı tekrar etmelisiniz. İki hafta boyunca bu işlem tekrar edilir ve celb tamamlanmış olur. Celb tamamlandıktan sonra sonuç verecek ise bu durumda uzun sürebilir. Yaklaşık olarak birkaç hafta ya da birkaç ay kadar sonra işlemden sonuç alabilirsiniz. Artık celb işlemi uygulandıktan sonra karşınızdaki kişinin dili bağlanır ve size karşı hiç bir şekilde ağzından kötü bir sözcük dahi çıkamaz. Bu şekilde sevmediğiniz insanların sizin hakkınızda kötü konuşmasını engelleyebilirsiniz. Nasıl Kaynanamın dili bağlanır denildiğinde bu celb yöntemini kullanabilirsiniz. Celb de büyü gibi alternatif bir yöntemdir. Fakat büyü günah olduğu için insanlar celb yöntemini kullanmayı çok daha fazla tercih ederler. Siz de celb yöntemini kullanarak bu şeklide amacınızı gerçekleştirebilirsiniz. Celb yöntemi ömürlük bir yöntemdir. Bu yönden de büyü den daha fazla tercih edilir.

Continue Reading

Bağlama Büyüsü

Sevgilim Beni Terk Etmesin Diye Ne Yapabilirim

blank

Published

on

By

Sevgilimle kısa zaman önce birlikteydik ama o bana benim ona davrandığım gibi davranmıyordu. Sanki benden soğuyacak benden ayrılacak diye korktum hep. Onu çok sevdiğim için asla ayrılmak istemiyordum. Bir de o işi gereği oldukça dikkat çeken bir erkek olduğu için çevresinde de çok fazla kadın olduğundan dolayı onu çok kıskanıyordum. Bir gün bir başkası için beni terk eder gider diye hep kuruntu yaptım durdum. Artık bu düşünceler o kadar yoğunlaşmaya başlamıştı ki ben de sevgilime bunu yansıtmaya başladığımı fark ettim. Bir gün benimle konuşmak istediğini söyledi ve böyle giderse benimle devam edemeyeceğini dile getirdi. Yıkıldım tabi sözler verdim bir daha böyle bir şeyin olmayacağını ona anlattım. Ama bu işi şansa bırakamazdım. Bende medyuma giderek sevgilimin üzerine büyü yaptırmaya karar verdim. Medyuma giderek sevgilim beni terk etmesin diye ne yapabilirim dedim ve bir bağlama büyüsü yaptırdım. Bağlama büyüsünü yaptırdıktan sonra sevgilim tamamen bana bağlı bir erkek oldu. Artık benim yanımdan bile ayrılmıyordu. Kısa zamanda eski problemlerimizin hepsi bitti. Hatta kısa zaman önce bana evlenme teklifi bile etti. Artık bu büyü sayesinde sevgilim benden ayrılır diye korkmuyorum. Tam tersine çok güzel bir ilişki yaşıyorum. İyi ki bu büyüyü yaptırmak aklıma gelmiş yoksa biz çoktan ayrılmıştık.

Bağlama Büyüsü ile Kişiyi Kendine Bağlama

Bağlama büyüsü insanlar tarafında en çok tercih edilen büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullanarak kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişinin tamamen size bağlı biri haline dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi aynı şekilde sevecektir. Büyü yöntemi çok fazla tercih edilen bir yöntem olduğu için çok fazla farklı yapım şekilleri vardır. Bağlama büyüsünün de pek çok farklı uygulama şekli vardır. Fakat en çok tercih edilen ve en etkili yöntem urgan büyüsüdür. Bu büyü için sevgilinizin ismi söylenerek bir urgan üzerine sürekli düğümler atılır ve büyülü sözcükler söylenir. Son düğümde atıldıktan sonra büyü tamamlanır. Bu urganı mutlaka sevgilinizin yaşadığı yer de kimsenin görmeyeceği bir yere saklamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren kişinin davranışları değişecektir. Kişi artık tamamen sizin yanınızda olacak hatta sizin sözünüzden çıkmayacaktır. Bağlama büyüsü o kadar etkilidir ki sanki sevgiliniz gitmişte bir başkası gelmiş gibi hissedeceksiniz. Bu büyü sayesinde artık kişinin gözü sizden bir başkasını görmez olur. Bu sevgilim beni terk etmesin diye ne yapabilirim diyen kişiler bağlama büyüsünü kullanabilirler.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak

Bağlama büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için tehlikeleri de çok fazladır. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Mutlaka bu büyü için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyum işlemi gerçekleştirmelidir. İnsanlar genelde kitaplardan ya da internetten okudukları bilgilere göre kendileri bir şeyler yapabileceklerini düşünürler. Fakat büyü oldukça tehlikelidir. Siz büyünün uygulanması sırasında yanlış bir şey yaparsanız bu kez büyü sizi de olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden siz de büyü etkisi ile hareket etmeye başlayacaksınızdır. Büyü aynı zamanda üç harfliler ile uygulanan bir yöntem olduğu için siz büyü yöntemini uyguladığınız da bu kez bu varlıklar size de musallat olabilirler. Bu yüzden de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma büyü yaptırdığınız da o sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacaktır ve zarar görmezsiniz.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır?

Bağlama büyüsü en güçlü büyülerden biri olduğu için tesir süresi de oldukça uzun sürecektir. Gene de siz büyüyü yaptırdıktan sonra tesir süresine dikkat etmelisiniz. Mutlaka büyünün tesir süresi azalmaya başlayacaktır. Bu etki azalmaya başladığında da kişi artık size karşı gene eskisi gibi davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyüyü yeniletmek için de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Aynı medyuma giderek büyünün gene aynı şekilde yapılmasını sağlayarak büyünün  yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Bu şekilde büyünün kişi üzerinde devamlılığını sağlamış olursunuz. Büyünün tesir süresi çok önemlidir. Özellikle sevgilim beni terk etmesin diye ne yapabilirim diyenler büyünün tesir süresine dikkat etmelilerdir. Aksi taktirde sevdiğiniz kişi normal hayatına geri döneceği için her şey gene en başa dönecektir. Bu yüzden tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Bağlama büyüsü ile amacınıza kısa zaman içerisinde ulaşırsınız. Fakat büyü yöntemi dinimizce en büyük günahlardan biridir. İnsanlar hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Mutlaka günlük yaşamınızdaki sorunları doğal yollardan çözmeye çalışmalısınız. Böylece günaha girmemiş olursunuz. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu yüzden de büyü yöntemini tercih etmemelisiniz. Bizler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizler de bu yöntemi hiçbir şekilde kullanmayı düşünmemelisiniz. Sorunlarınızı sevgiliniz ile konuşarak çözmeyi denemek daha iyi olacaktır.

Bağlama Büyüsü Bozulabilir mi?

Büyü yöntemi bozulabilir fakat bu işlem çok tehlikelidir ve insanlar kendileri hiçbir şekilde büyü yöntemini bozmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için daha iyi olacak ve büyüden zarar görmeyeceksinizdir. Bu büyünün bozulması için de mutlaka büyülü ipi medyuma götürmelisiniz. Medyum bu urgan üzerindeki tüm düğümleri dualar okuyarak tek tek çözer. Daha sonra büyü bozulmuş olacaktır. Fakat kişi anında büyünün etkisi altından çıkamaz. Büyü çok güçlü olduğu için belli bir süre daha kişi büyü etkisi ile hareket edecektir. Büyünün etkileri yavaş yavaş azaldıktan sonra kişi tamamen etkisinden kurtulacak ve normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Büyü bozulduktan sonra kişi hiçbir şekilde üzerinde büyü olduğunu anlamaz.

Bağlama Celbi İşe Yarayan Bir Yöntem mi?

Celb yöntemi de büyü gibi sonuç veren bir yöntemdir. Sadece büyüden farklı olarak bu yöntem dualar okunarak yapılan bir işlemdir. Bu yüzden büyü gibi zararları da yoktur. Fakat gene bu işlemin uygulanması için de kişilerin medyuma ya da iyi bir hocaya gitmesi gerekir. Aksi taktirde kendiniz işlemi uyguladığınız da sonuç alamazsınız. Mutlaka duaları ve kuranı çok iyi bilen birinin bu işlemi uygulaması gerekmektedir. Bu şekilde ancak işlemden sonuç alabilirsiniz. Bu sevgilim beni terk etmesin diye ne yapabilirim diyen kişiler büyü yerine celb yöntemini de kullanabilirler. Mutlaka sonuç alacaksınızdır. Fakat celb tesiri çok uzun süren bir yöntem değildir. Bu yüzden mutlaka ara ara celb işleminin yeniletilmesi gerekir. Tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamayacaksınızdır. Bu şekilde amacınıza ulaşabilir ve işlemin de sürekliliğini sağlayabilirsiniz. Yenileme işlemi için de mutlaka medyuma gitmeniz şarttır. Bu şekilde siz zarar görmemiş olursunuz. Celb yöntemi tesir süresi için kişinin size karşı olan davranışlarını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading

Trending