Connect with us

Evlenme Büyüsü

Evlenmek İstiyorum

blank

Published

on

Evlenmeyi Çok İstiyorum

Geçmişten bugüne her kişi zamanı geldiğinde evlenme isteğinde bulunur. Bazı insanlar sevdiği kişi ile bu yola girmek istemektedir. Bazı insanlar da görücü usulü ile evlenmek istemektedir. Siz de evlenmek istiyorum diyorsanız yazımıza göz atmalısınız. Evlilik genel itibariyle toplumsal olarak önemli bir kurum olarak kabul edilmektedir. Her insan zamanı geldiğinde evlenmek ve mutlu bir aile kurmak ister. Evlilik kurumu bizim toplumumuza göre çok değerlidir. Evlilik çiftlerin birbirlerini çok iyi tanıdıktan sonra başvurması gereken bir kurumdur. Bir anlık kararla evlenmenin size sonradan pişmanlık getirme ihtimali çoktur. Bu sebeple evlenmeden önce iyi düşünmeli ve hayatınızdaki insandan emin olmalısınız.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik kararını vermiş ve evlenmek istiyorum diyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri evlilik büyüsünün nasıl yapılması gerektiğidir. Evlilik için yapılan büyüler son derece önemli büyülerdir. Evlenmek istiyorum dedikten sonra bunun için yaptığınız büyünün daha sonra dönüşü olmayacaktır. İki insanı birbirine bağlayacak ve sonucunda evlilik gerçekleşecektir. Evlilik için büyü yapma ve yaptırma işlemi hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Büyü işlemini yaptırmadan önce çok iyi düşünmelisiniz. Evlenmek istediğiniz insandan emin olmalısınız. Büyü işlemi sonrasında en küçük bir pişmanlık olasılığınız var ise büyü yaptırmamalısınız. Evlilik için yapılan büyü işlemi oldukça zor ve tesiri güçlü bir büyüdür. Bu sebeple büyü işleminin tek başına yapılması oldukça risklidir. Evlenmek için yapılan büyü işlemi için alanında uzman bir medyum bulmanız gerekmektedir. Medyumlar büyü yapma işlemlerinde daha deneyimli kişilerdir. Büyü işlemini bir medyuma yaptırmanız sizin riske girmenize de engel olacaktır. Medyum büyü için gerekli ritüeli tamamladıktan sonra kısa süre içinde etkisini görmeye başlayacaksınız. Örneğin hayatınızdaki kişi evlilik fikrine uzak biri ise kısa zaman içinde size evlenme isteğiyle gelecektir. Başka bir örnek verecek olursak hayatınızda kimse yok ise ve evlenmek istiyorsanız büyü işlemi sonrasında kısa zaman içinde hayatınıza evlenme niyetli biri girecektir. Sevdiğiniz kişi ya da büyü işlemi sonrası hayatınıza girecek kişi artık tamamen sizinle evlilik hayalleri kurmaya başlayacaktır. Evlilik ile ilgili planlar yapmaya başlayacaktır. Sizin düşünceleriniz büyünün etkisindeki kişi için çok önemli olmaya başlayacaktır. Evlilik büyüsü sayesinde kısa süre içinde istediğiniz kişiyle evlenebilirsiniz. Tekrar hatırlatmak gerekir ki dönüşü olmayan bir işlem olduğu için çok iyi düşünülüp karar verilmesi gerekmektedir.

Evlilik Büyüsü Tesir Süresi

Evlilik düşüncesinde olan ve evlenmek istiyorum diyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de bu büyünün ne kadar sürede tesir göstereceğidir. Evlilik büyüsü işlemi diğer büyü işlemlerinin tesir süresine göre farklılık göstermektedir. Bu durumu daha ayrıntılı anlatmak gerekirse örneğin hayatınızdaki kişiyle birliktelik kurmaya başlayalı kısa zaman olduysa evlilik büyüsü işlemin tesiri için uzun zaman gerekmektedir. Bu zaman dilimi birlikteliğinizin süresine göre değişkenlik gösterecek olup aşağı yukarı bir ay sürmektedir. Büyünün tesir süresi aynı zamanda evlenmek istediğiniz kişinin maddi durumuna da bağlıdır. Maddi durumu iyi değil ise evlenmek için para biriktirmeye başlayacaktır. Hayatında biri olmayıp evlilik büyüsü işlemi yaptıran kişilerin de zamana ihtiyacı olacaktır. Evlilik için hayatınıza girecek olan kişi ile tanışma ve evlilik sürecine girmek için zamana ihtiyacınız olacaktır. Evlilik büyüsü işleminin tesir süresi en fazla bir ay iki hafta sonra etkisini göstermeye başlayacaktır.

Evlilik Büyüsü Etkileri

Evlenmek istiyorum diyen kişiler ve evlilik fikrinde olan kişilerin merak ettiği konular arasında ne gibi etkileri olduğu da vardır. Evlilik büyüsü etkileri itibariyle oldukça güçlü ve çeşitli olmaktadır. İyi düşünülmeli ve öyle karar verilmelidir. Etkileri güçlü olduğu için geri dönüşü oldukça zor bir büyü türüdür. Evlilik büyüsü etkilerinin başında evlenmek istediğiniz kişi ile bu yola girmeniz gelmektedir. Evlenmek istediğiniz kişi sizinle aynı fikirde değilse büyünün etkisiyle evlenmek fikrine alışacaktır. Sizin söylemenize gerek kalmadan kendisi size evlilik fikrini açacaktır. Evlenmek için birikim yapmaya başlayacaktır. Ayrıca düşünce dünyasında da oldukça fazla etkisi vardır. Büyünün etkisindeki kişi tamamen sizin söylediklerinizi yapmaya başlar. Sürekli sizi düşünür. Ayrıca sizinle birlikte evlilik hayalleri kurmaya başlayacaktır. Evlilik için de sizin düşüncelerinizi ön planda tutacaktır. Sizin isteklerinize göre bir düğün yapacaktır. Evlilik büyüsü işlemi bu fikirde olmayan kişileri bile evlendirecek kadar güçlü bir büyü türüdür.

Evlilik Celbi

Evlenmek istiyorum diyen ve evllilik niyetinde olan kişiler büyü ile riske girmek istemiyor ise evlilik celbi yaptırmaktadırlar. Evlilik celbi işlemi havas ilmi ve uygulamaları içerisinde olup zararsız bir işlemdir. Büyü işlemi ile kesinlikle aynı değildir. Havas ilmi içerisinde olan evlilik celbi işleminin sınırları bellidir. Ayrıca en zararsız işlemler arasında gelmektedir. Evlilik celbi işlemi kötü niyetle yapılan bir işlem değildir. Evlilik celbi iyi niyet temennisiyle yapılmaktadır. Ayrıca evlilik celbi günah değildir. Büyü yapmak ve yaptırmak hangi amaçla olursa olsun günahtır. Dinimize göre de büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası cehennemdir. Büyü yaptırmak yerine günaha girmeden evlilik celbi yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu işlemin size vereceği zarar da yoktur. Bu konuya yaşanan bir örnek verebiliriz. Bir arkadaşımın sevgilisiyle arasında sorunlar vardı. Bu sorunlar daha çok evlilik düşüncesi yüzünden ortaya çıkıyordu. Arkadaşımın erkek arkadaşı evlenmek istemiyordu. Evlilik celbi yaptırarak sevdiği kişiyi evlenmeye ikna etti. Siz de evlilik celbi yaptırarak günaha girmeden isteğinize kavuşabilirsiniz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evlenme Büyüsü

Sevdiğimi Evlenmeye İkna Etmek İçin Ne Yapmalıyım

blank

Published

on

By

Aşk hayatı inişli çıkışlı olduğu gibi aynı zamanda bir yerde bir neticeye varması illaki beklenen bir durumdur. Nasıl diye soracak olursanız iki insan birbirini sever bir ilişki yaşar ve ilerleyen günlerde bu ilişki ileri boyutlara gelerek aileler tanışması sözlenme, nişanlanma ve sonunda evlilik olur. Bu beklenen bir durum olsa da bazen bir taraf genellikle erkekler evlilikten kaçarlar. Sevdiği kızı benimseyebilir, hatta onunla bir hayat bile güzel gelebilir fakat evlilik denilince nedense bir orda dur diyesi gelir bazı erkeklerin. Bu durum kadınlar açısından oldukça kötü olduğu gibi acabaları getirir aklına ve ilişki hasar görmeye başlar. Tabi ki bu durum tam tersi kadınlarda da yaşanabilir. Bu durumda kişiler sevgilimi evlenmeye ikna etmek için ne yapmalıyım sorusunu akıllara getirerek araştırmaya girer. Yıllar süren ilişkiniz hala neticelenmiyorsa her şey çok güzel ve mükemmelken neden diye soruyorsanız işte son noktaya gelmişseniz araştırmalarınızın sonucu büyüye çıktığını fark edersiniz.

İkna Etme Yönetme Büyüsü

Aslında büyü tarihi bakımdan oldukça eskilere dayandığı kısa bir araştırma neticesinde görülebilir. Fakat büyü oldukça korkunç ve kötü olayları da beraberinde getirmiştir. İslam dini açısından da hiç uygun bir durum değildir. Fakat canına tak eden bir kadın ya da erkek var ise büyü bile yaparım diyebilir. İkna etme büyüsü diye bir şey söz konusu değildir aslında. Yönetme büyüsü yani inşaların hareketlerini istem dışında kendi istediklerinizi büyü altında ki kişiye yaptırma gibi bir büyü yapılabilir. Bu büyü sadece evlenmek için değil dilediğiniz her şeyi yaptırabilmenizi sağlar. Fakat tehlikeli bir büyüdür ve insanı ölüme bile götürebilir. Çünkü ani bir sinir anı ölüm ile sonuçlanmasına neden olabilir. Bunun için tavsiye edilebilen bir büyü değildir.

Yönetme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yönetme büyüsü nasıl yapılır konusu aslında kendim yaparım diye düşünen kişilerin araştırdığı bir sorudur. Fakat bu büyü kesinlikle tek başınıza yapılmaz. Tamamen medyumlar eşliğinde ve bilgisi ile yapılabilir. Tarif ve kulaktan dolma bilgiler ile büyü yapmaya kalkışmamalısınız. Aksi halde başınıza büyük dert alabilirsiniz. Yönetme büyüsünü sizin durumunuza, isteğinize, sorununuza karşılık medyum hangi çeşidini yapacağına karar verir ve uygular. Yönetme büyüsü insanların duygu, düşünce ve davranışlarını etkiler ve yapacağı hareketleri belirlemenizi sağlar. Genellikle intikam gibi durumlar için kullanılır.

Yönetme Büyüsü Etkisi

Yönetme büyüsü etkisi güçlü olan bir büyüdür. Fakat oldukça da tehlikelidir. Yapılan kişide ani kişilik değiştirmesi çevresel tepkiler derken, psikolojik sorunlar yaşamasına neden olur. Aynı zamanda olmayan varlıklar görme, bunalım, içinde bir sıkıntı hali gibi durumlar da söz konusu olabilir. Bunun için yaptıran kişi iki kez düşünmesi gerekir.

Yönetme Büyüsü Günah mı?

Büyüler İslam dini açısından kesinlikle yasaklı kılınmış ve yapılmaması gereken bir durumdur. Kuran-ı Kerim üzerinde bu durum açıkça belirtilerek yapılması durumunda Allah katında affı olmadığı da belirtilmiştir. Bunun için büyü yerine celb yapmanız daha mantıklı ve akıllı bir davranış olacaktır.

İkna Etme Celbi

İkna etme celbi kusursuz ve daha mantıklı bir karar olurken, bu celb tamamen dualar ile yapılmaktadır. Bunun için kesinlikle günah değildir ve büyü ile bağlantısız bir durumdur. İkna etme celbi kişinin sizle evlendiğini sürekli rüyasında görmesi durumunda size evlilik teklifi ederken bulmanızı sağlar. Bu durum tamamen doğaçlama olur ve kendi kararları ile sizinle evlenmek ister. Celb hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Continue Reading

Evlenme Büyüsü

Evlileri Birleştirmek İçin Ne Yapmalı

blank

Published

on

By

Evli çiftler kavga ettikleri de ya da boşanma durumuna geldiklerinde çiftlerin tekrar bir araya gelebilmeleri için yumurta büyüsünü kullanabilirsiniz. Yumurta büyüsü pek çok farklı amaç için uygulanabilir. Genelde çiftlerin ayrılması için kullanılan bir büyü olsa da evli çiftlerin barışması için de kullanılan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini kullanarak çiftlerin barışmasını sağlayabilirsiniz fakat uygulama şekline dikkat etmelisiniz. Eğer doğru bir şekilde bu yöntem uygulanmaz ise çiftlerin ayrılmasına sebep olabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka tecrübeli bir medyuma giderek işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyü etkisini gösterir. Evlileri birleştirmek için ne yapmalı denildiğinde doğru uygulama ile yumurta büyüsü yöntemi tercih edilebilir.

Yumurta Büyüsü ile Çiftleri Barıştırma

Yumurta büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de iki adet yumurtanın sadece akı kullanılır. Bu husus önemlidir. Çünkü birleştirme için yumurtanın kullanılırken ayırma işlemi için ise yumurtanın hepsi kullanılır.  Yumurtanın akı ayrıldıktan sonra iki adet bez üzerine sürülür. Daha sonra bu bezlerin üzerine büyülü sözcükler okunmaya başlanır. Siz de medyum ile beraber büyülü sözcükleri doğru bir şekilde telaffuz etmelisiniz. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra bu iki farklı bezden biri kadına biri de erkeğe verilir. Bu şekilde büyünün kişiler üzerinde etki etmesi sağlanır. Büyü etkileri bu şekilde kişiler üzerinde görülmeye başlanacaktır. Evlileri birleştirmek için ne yapmalı  denildiğinde büyüyü bu şekilde uygularsanız eğer kısa zaman içerisinde sonuç alırsınız. Büyü uygulandıktan sonra kısa zaman içerisinde çiftlerin birbirlerine karşı olan davranışlarında değişiklikler olmaya başladığını görebilirsiniz.

Yumurta Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Yumurta büyüsü doğru bir şekilde uygulandıktan sonra kişiler artık birbirlerine karşı sevgi ile bakacaklar ve hep ılımlı davranışlar sergileyecekler. Artık kavga etmezler ve giderek evliliklerinde daha mutlu olmaya başlarlar. Özellikle boşanmak üzere olan kişilerin evliliklerini bu şekilde büyü yöntemini kullanarak kurtarabilirsiniz. Büyü çok güçlü etkilere sahip olduğu içi bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde etkilerini göstermeye başlar. Bu şekilde bir hafta içerisinde mutlaka sonuç alırsınız.

Yumurta Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Yumurta büyüsü çok etkili bir büyü türü olduğundan dolayı etkileri kısa zamanda görülür ve bu etkiler uzun süreli olarak çiftler üzerinde etki etmeye devam eder. Özellikle büyü yapıldıktan sonra üç ay boyunca büyünün etkilerinden bir değişiklik ya da azalma yaşanmaz. Bu şekilde üç ay boyunca büyüyü yeniletmenize gerek kalmaz. Fakat belli bir zamandan sonra mutlaka büyünün etkileri yavaş yavaş azalmaya başlayacaktır. Kişiler de büyünün etkisinden kurtulmaya başlayacakları için yavaş yavaş kavga etmeye başlarlar. Gene çift eski davranışlarını birbirlerine karşı sergilemeye başlarlar. Bu yüzden bu üç aylık süre sona erdiğinde mutlaka büyünün tekrardan yapılmasını sağlayarak etkilerin canlı kalmasını sağlamalısınız. Bu şekilde büyünün süreklilik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Büyü işleminin yeniletilmesi için genel de kişiler kendileri bir şeyler yapmaya kalkarlar fakat bu durum oldukça tehlikelidir. Siz büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalktığınız da özellikle bu yumurta büyüsü gibi zor bir büyüyü denediğiniz de pek çok farklı durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden hiçbir şekilde yenileme işlemini siz kendi başınıza uygulamamalı ve mutlaka medyuma giderek işlemin tamamlanmasını sağlamalısınız.

Yumurta Büyüsünü Bozmak Zor mudur?

Yumurta büyüsü uygulaması oldukça zor ve dikkat edilmesi gereken bir işlem olduğu için mutlaka bozulması da dikkat gerektirecektir. Bu büyünün bozulması zordur ve kişiler kendileri hiçbir şey yapmaya kalkmamalıdır. Mutlaka medyumdan yardım alarak büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Evlileri birleştirmek için ne yapmalı denildiğinde bu amaç ile eğer yumurta büyüsü kullanıldı ise büyünün yapılmış olduğu bezlerin mutlaka medyuma götürülmesi gerekir. Medyum bu bezleri okunmuş su içerisinde birkaç gün bekler ve her gün aynı saatte sürekli olarak dualar okuyarak büyünün kişiler üzerinde etkisiz olmasını sağlar. Bu şekilde büyünün etkileri yavaş yavaş kişilerin üzerinden kalkacaktır. Büyünün  etkileri bitmeye başladığında kişiler eski normal evliliklerine geri dönerler. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Evli çiftlerin barışması için yapılan yumurta büyüsü ne kadar iyi bir amaç için uygulanıyor olsa da bu büyü yöntemini kullandığınız da dinimize göre çok büyük günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmanızı sizlere tavsiye etmiyoruz. Büyüden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da öldükten sonra cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu hayatta da artık hiçbir işiniz yolunda gitmemeye başlar. Bu yüzden büyü yönteminden uzak durmalısınız. Evli çiftlerin barışması için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Onlarla konuşarak sorunun ne olduğunu bularak ana sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Bu çok daha kalıcı bir çözüm olacaktır, aynı zamanda günaha da girmemiş olursunuz.

Yumurta Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyüler genelde farklı şeytani güçlerin yardımı alınarak yapılır. Bu yüzden büyülerden zarar görebilirsiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da bu varlıklar sizin enerji alanınıza girerek enerjinizi düşürüp hayatınızın kötü gitmesine sebep olabilirler. Size musallat olarak sizinle dalga geçmeye, korkutmaya başlarlar. Bu yüzden bu gibi yöntemleri kullanmaktan uzak durmak sizin için çok daha iyi olacak. Eğer bu tarz yöntemleri kullanmak istiyorsanız bu varlıkların size musallat olmasını önlemek için kendinize bir koruma celbi yaptırabilirsiniz. Bu celb sizi büyünün olumsuz etkilerinden ve bu varlıkların musallat olması gibi durumlardan koruyacaktır. Bu şekilde zarar görmeden amacınıza ulaşabilirsiniz.

Barıştırma Celbi Nasıl Kullanılır?

Barıştırma celbinin kullanılması için iyi bir hocaya gitmeniz gerekmektedir. Kişiler celb yöntemini kendileri uygulamaya kalkmamalıdırlar. Celb yönteminin büyüde olduğu gibi herhangi bir zararı yoktur. Fakat mutlaka gene de risk almamalı ve medyuma giderek celb işlemini yaptırmalısınız. Bu şekilde kesinlikle istediğiniz sonucu alacaksınız. Celb işlemi farklı bir uygulama yöntemine sahiptir. Bu yöntem tamamen dualar ile gerçekleştirilir. Dualar okunarak kişinin gerçekten kalpten bir şeyi istemesi ve niyet etmesi üzerine kurulu bir yöntemdir. Bu şekilde celb yöntemi uygulanır. Uygulama için medyum 14 gün boyunca aynı duaları okur ve işlemi aynı şekilde uygular. İşlem tamamlandıktan sonra 90 gün boyunca beklenmesi gerekir. Celbin en büyük özelliği kişiler üzerinde anında etki etmemesidir. Mutlaka bu 90 gün içerisinde sonuç verecektir. Bu süre geçtikten sonra kesin sonuç alırsınız ve evli çiftin arası düzelir barışırlar ve mutlu hayatlarına kaldıkları yerden devam ederler. Evlileri birleştirmek için ne yapmalı denildiğinde günah olmayan bu kolay yöntemi deneyebilirsiniz. Celb işleminin herhangi bir zararının da olmaması ile medyumlar ve insanlar tarafından da çok daha fazla tercih edilir. Bu yöntemi kullandığınız da büyü de olduğu gibi yenileme işlemi de yaptırmanıza gerek yoktur. Celb işlemi kişiler üzerinde ömür boyunca etkilerini sürdürür. Bu şekilde tekrar bir işleme gerek duymazsınız. Bir kere celb işlemini doğru bir şekilde uygulatmanız yeterli olacaktır. Sorunsuz bir şekilde celb ile amacınıza ulaşırsınız. Aynı zamanda rahmani bir uygulama olduğu için de celb yöntemi çok fazla kullanılmaktadır.

Continue Reading

Evlenme Büyüsü

Evlenme Büyüsü

blank

Published

on

By

Evlilik Büyüsü

Büyü gücü ile insanlar istediklerini kolaylıkla elde edebilirler. Özellikle büyü yöntemi insanların elde edemedikleri sevdiklerine kavuşmak için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak sevdiğiniz kişiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Evlenme büyüsü de kişilerin sevdikleri kişi ile evlenebilmek için ya da kısmetlerinin açılması için kullanılan bir büyü yöntemidir.  Bu büyü gücü en büyük olan büyülerden biridir. Bu büyü yöntemini kullandığınızda karşınızdaki kişi artık tamamen iradesiz kalacaktır ve kendi kararlarını kendisi veremez hale gelecektir. Bu yüzden de büyünün gücüne kapılacak ve büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden evlenme büyüsü gibi aşk büyüleri çok fazla tercih edilir. Kısa sürede bu büyü ile amacınıza ulaşabileceksinizdir. Fakat büyünün yapım işlemleri zordur. İnsanlar büyü yöntemini internetten okudukları bilgilere göre yapmaya çalışmaktadırlar. Fakat büyü yöntemini asla siz kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Evlenme büyüsü yapımı için  kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyüden etkileneceksinizdir. Medyum sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve mutlaka medyuma gitmelisiniz.

Evlenme Büyüsü Yapımı

Evlenme büyüsü gibi güçlü bir büyünün yapımı oldukça zordur. Bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka dikkatli olmaları gerekmektedir. Evlenme büyüsü yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum bu büyü için kişiye bir muska yazacaktır. Bu muska karşı tarafın duygularının sizinle alakalı değişmesini sağlar. Bu muska yazımı sırasında daha güçlü ve kısa süre içerisinde etki etmesi için üç harflilerden de yardım alınmaktadır. Bu varlıklar büyünün hızlı bir şekilde kişi üzerinde ilerlemesini sağlayacaktır. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Muska yazıldıktan sonra mutlaka büyünün etkisinin kişi üzerinde sürmesi için muskayı kişinin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkisinin kişi üzerinde sürmesini sağlayabilirsiniz. Büyü kişi üzerinde etki etmeye bu şekilde başlayacaktır. Evlenme büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Kişi büyü etkisi ile size karşı duygular hissetmeye başlayacaktır. Kişi artık sürekli olarak sizi yanında isteyecektir. Sürekli olarak sizi düşüneceği için sizin yanınızda olmak isteyecektir.  Bu şekilde büyü yöntemi kişini iradesini kapatır. Artık kişi iradesiz bir şekilde hareket edeceği için kısa zamanda büyü ile size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilir ve onunla evlenebilirsiniz. Sadece büyünün kişi üzerindeki tesir etme süresine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Evlenme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişiler artık tamamen büyünün etkisi altından çıkacaklardır ve normal bir şekilde davranmaya devam edeceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü yönteminin kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Evlenme büyüsü tesir süresi için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Bu büyünün yeniletilmesi için medyuma gitmeden kendiniz bir şey yapmaya kalkarsanız mutlaka büyünün olumsuz enerjisini üzerinize çekecek ve siz de olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmasını engellemek için medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü medyum tarafından tekrar aynı şekilde yapılarak yeniletilir, ancak bu şekilde etkileri sürmeye devam edecektir. Büyü yeniletildikten sonra devamlılığı da sağlanır ve kişi tekrar büyünün etkisi altına girecektir. Gene kişi sizi sevecek ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Eğer büyü zamanında yeniletilmez ise kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve normal hayatına geri dönecek sizi de terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Bu şekilde büyü yöntemini kullanırken tesir zamanına dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınızdır. Fakat kişi büyü etkisinden çıkar ise kısa süre içerisinde artık büyünün bütün etkileri biteceği gibi kişi de üzerinde büyü olup olmadığını anlayarak önlem alacaktır. Bu yüzden tesir süresine çok dikkat etmeli ve önem vermelisiniz.

Evlenme Büyüsünü Bozmak Zor mudur?

Evlen büyüsü zor olan bir büyü türü olduğu için bozulması da zordur. Bu yüzden kişiler kendileri bu büyü yöntemini bozmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalılardır. Aksi taktirde siz kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkarsanız bu kez büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü bozmak için muskayı aça ve içindeki büyüyü üç harfliler ile etkisiz hale getirir. Bu şekilde büyünün etkisi kişiler üzerinden kalkacaktır. Büyü etkisi geçtiğinde ise kişi kısa zaman içerisinde büyünün gücünden kurtulacak ve eskisi gibi normal bir hayat yaşamaya başlayacaktır. Kişi büyü etkisinden kurtulduğu için sizi de hatırlamayacak ve sizden ayrılacaktır. Ayrıca büyünün etkisi geçtiği için büyüyü de hatırlamaz ve üzerinde büyü olduğunu anlayamaz. Evlenme büyüsü bu şekilde kişi üzerindeki tesirini kaybetmektedir. Büyü gücünü üç harfliler ortadan kaldırdıkları için siz kendiniz bu büyü yöntemini bozmaya kalktığınızda üç harfliler size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma gidilmesi gerekmektedir. Büyü bozulduktan sonra kişinin enerjisinde düşüklük olacaktır. Bunun sebebi büyünün kişinin enerjisini çekmiş olmasıdır. Kişi büyünün etkisinden çıktıktan belli bir süre sonra enerjisini toplamalıdır. Bu şekilde ancak tamamen eski hayatına geri dönmüş olacaktır.

Evlenme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Evlenme büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için amacınıza ulaşacaksınızdır fakat dinimizde büyü yapan kişiler çok büyük günaha girmiş olacaklardır ve mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden hiç kimse büyü gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelidirler. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda pek çok olumsuz durum ile de karşı karşıya kalacaksınızdır. Böyle bir durum yaşamamak için de mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaştığınızda kişi sizi gerçekten sevecek ve gerçekten sizin yanınızda olacaktır. Bu yüzden mutlaka bu yöntemi tercih etmelisiniz. Büyü yöntemini tercih ettiğinizde ise kişi sadece sizi büyü yüzünden sevecek ve büyünün etkisi bittiğinde de kişi sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka dikkatli olmalısınız ve büyü yönteminden uzak durmalısınız. Ayrıca Evlenme büyüsü kullandığınız da büyünün etkileri sürse bile bir gün mutlaka geçecektir ve siz günaha girdiğiniz için cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bizler büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de asla bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Bu yöntem yerine mutlaka günlük hayatınızdaki amaçlara doğal yollar ile ulaşmanız sizin için daha iyi olacaktır. Büyü yöntemi aynı zamanda tehlikeli bir yöntemdir de. Belli bir süre sonra sizi de büyünün etkisi sarmaya başlar ve üç harfliler de size musallat olacaklardır. Bu yüzden de büyü yöntemini kullandığınızda sizin hayatınızda olumsuz yönde ilerlemeye başlayacaktır. Büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalı ve kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Continue Reading

Trending