Connect with us

Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü

blank

Published

on

blank

Sevgili Büyüsü

Büyü yöntemini insanlar aşk ve sevgi için kullanmayı tercih etmektedir. Büyü yöntemi kullanıldığında insanların fikirlerini ve yaşamla ilgili kararlarını büyük ölçüde etkileyebilirsiniz. Kişiler artık kendi kararlarını kendileri veremeyecekleri için tamamen büyü amacına yönelik hareket edeceklerdir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde büyü etkisi altına girecekleri için amacınıza ulaşacaksınızdır. Sevgi büyüsü insanların sevdikleri kişilere ulaşarak onlarında kendilerini sevmesi için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu yüzden bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz kişiye ulaşabilir ve mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Sevgi büyüsü gibi büyülerin tesir süreleri uzun ve gücü büyük olduğu için karşı taraf anında büyünün etkisi altına girer ve o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişi kısa sürede size aşık olacak ve amacınıza ulaşacaksınızdır. Sevgi büyüsü zor büyülerden biri olduğu için kendiniz bu büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Büyüyü medyum yaptığında siz hiçbir şekilde büyüden etkilenmezsiniz.

Sevgi Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Sevgi büyüsü yapıldıktan sonra karşı tarafın davranışları tamamen değişecektir. Artık kişi kendi duygularına göre hareket etmez. Bu yüzden de kişi tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişi sürekli olarak sizi hayal eder ve sizinle alakalı düşünceler oluşur aklında. Bu düşünceler her geçen gün daha da artacaktır ve kısa süre içerisinde kişi tamamen sizi aklından çıkaramaz duruma gelir. Bu yüzden de kişi gece rüyalarında bile sürekli olarak sizi görmeye başlayacaktır. Bu tarz büyülerin kişiler üzerinde çok daha etkili olması için medyumlar üç harflilerden de yardım almaktadırlar. Bu varlıklar büyünün çok daha güçlü olmasını sağlarlar ve sürekli olarak büyü yapılan kişiye sizinle alakalı şeyler fısıldarlar. Bu da kişinin sürekli olarak sizinle alakalı şeyler düşünmesine ve size karşı duyguları olmasını sağlayacaktır. Bu şekilde Sevgi büyüsü belirtilerini göstermeye başlar.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgi büyüsünün pek çok farklı yapım şekli vardır. En etkili yöntem kişinin herhangi bir eşyası kullanılarak yapılan büyüdür. Bu eşya üzerine medyum büyülü sözcükleri okur ve kişinin evine bu eşyanın geri konulması gerekmektedir. Eşya kişinin evinde kaldığı sürece etkileri de sürekli olacaktır. Kişi büyünün etkisi altına girer ve size aşık olacaktır. Aynı zamanda büyünün farklı çeşitlerinden biri de bağlama büyüsüdür. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin kalbini bağlayabilirsiniz. Bu büyü yapıldıktan sonra da kişinin gözü ve gönlü sizden bir başkasını görmeyecektir. Sevgi büyüsü içi bağlama yöntemini kullanacaksanız mutlaka urgan üzerine büyüyü yapmanız gerekmektedir. Bu urgan üzerine düğümler atılarak büyü yapılacak olan kişinin de ismi okunarak büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bu şekilde yapıldıktan sonra da mutlaka urganın kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde etkileri kişiler üzerinde görülecektir. Ayrıca bu bağlama büyüsü için kilitte kullanılmaktadır. Bunun için de bir asma kilit üzerine büyü yapılır ve kilit kitlenir. Bu şekilde kişinin kalbi size bağlanır. Bu kilidinde mutlaka kişiye yakın olması gerekmektedir. Bunun için kilit kişinin evine saklanır. Bu şekilde sevgi büyülerinden birini tercih ederek uygulayabilirsiniz.

Sevgi Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Sevgi büyüsü güçlü büyüler arasında yer alır. Gücü büyük olduğu için kişiyi hemen tesiri altına alır ve etkileri de uzun süreli olarak kişiler üzerinde kalacaktır. Tesir süresi ve gücü büyük olsa da mutlaka büyünün tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyü etkisini kısa süre içerisinde kaybedecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir zaman geçtikten sonra kontrol edilerek yeniden yapılması ve bu tesir süresinin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yenileme işlemini kişi kendi başına yapamaz. Eğer kişi bu büyü yöntemini kendisi uygulamaya kalkar ise kısa süre içerisinde büyüden kendisi etkilenecek ve bu kez kendisi tesir altına girecektir. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka kişi gene aynı medyuma giderek büyünün en başından itibaren yapılmasını sağlamalıdır. Büyünün mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi çok önemlidir. Aksi taktirde büyü etkisini yitirir, kişi büyünün etkisi altından çıkar ve normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi şarttır. Sevgi büyüsü yeniletildikten sonra aynı şekilde etkileri sürmeye devam edecektir. Sevgi büyüsü yeniletildikten sonra gene kişi sizi sevmeye devam eder.

Sevgi Büyüsünü Bozmak Zormu?

Sevgi büyüsü bozulması konusunda kişiler mutlaka çok dikkatli olmalılardır. Kişi büyü yöntemini kendi bozmaya kalkmamalıdır. Eğer büyünün bozulması konusunda kişi yanlış bir uygulama yapar ise büyü ters teper ve bu kez büyünün tüm kötü etkilerini kişi üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyülerin bozulması gerekmektedir. Medyum büyülerin bozulması için üç harfli varlıklardan yardım almaktadır. Bu yüzden de bu varlıklar insanlara musallat olabilirler. Bu sebeple de büyü bozmaya kalkmamalısınız aksi taktirde bu varlıklar size musallat olabilirler. Sevgi büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde büyülü eşya üzerinde büyü etkisini üç harfliler ortadan kaldıracaklardır. Bu büyünün etkisi kalktığında ise kişiler gene eskisi gibi normal davranışlarına ve duygularına geri dönüş yaparlar. Bu yüzden büyü bozulduktan sonra kişi sizi sevmediği için terk edecektir. Kişi sizi terk ettikten sonra büyü ile ilgili hiçbir şekilde bir şey hatırlamayacaktır. Bu yüzden hayatını yaşamaya devam eder. Sadece büyü gücü büyük olduğu için kişi enerjisiz kalacaktır. Kişinin bütün enerjisini büyü çekecektir. Bu yüzden kişi büyünün etkisi altından çıktıktan sonra belli bir süre dinlenmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü bozulacak ve etkileri de yok olacaktır.

Sevgi Büyüsü Yaptırmak Günahmı?

Dinimizde büyü ile ilgili pek çok ayetten söz edilmektedir. Dinimize göre büyü yöntemini uygulamak çok büyük günahtır. Bu yüzden insanlar amaçları ne olursa olsun hiçbir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Bizler büyü yöntemini kullanmıyoruz. Size de asla bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmadan doğal yollar ile sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde dinimize göre büyü yöntemi ile ilgilenen kişiler cehenneme gideceklerdir. Bu dünyada da işleriniz hiçbir şekilde rast gitmeyecektir. Ayrıca büyü mutlaka belli bir süre sonra sizi de etkilemeye başlayacaktır. Özellikle üç harfliler size musallat olacak ve sizi kendi dünyalarına çekmeye çalışacaklardır. Bu yüzden de Sevgi büyüsü yapmak yerine mutlaka sevdiğiniz kişiye doğal yollardan ulaşmaya çalışmalısınız. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin kalbini gerçekten kazanacaksınızdır. Kişi sizi gerçekten seveceği için sürekli sizinle olacak ve sizi terk etmeyecektir.  Büyü yönteminin mutlaka tehlikelerini ve zararlarını göreceksinizdir. Büyü yöntemini kullanan kişiler aynı zamanda Allah’a şirk koşmuş sayılırlar. Kişilerin kaderleri ile oynadığınız için bu kez Allah’ın yazmış olduğu kaderi hiçe saymış olacaksınızdır. Bu yüzden de çok büyük günaha girmiş sayılacaksınızdır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Büyü size sadece zarar ve tehlike getirecektir, bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine kendi mutluluğunuz ile ilgilenmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsünün Etkileri

blank

Published

on

By

blank

Sevgi Büyüsünün Etkileri

Sevmek ve sevginizin karşılığında değer verdiğiniz kişi tarafından sevilmek, tarifi olmayan bir histir. Herkes bu hissi tatma şansına sahip olmayabilir. Sevgi büyüleri, bu durumlarda insanlar sevdikleri kişiler tarafından sevilebilsin diye başvurulan büyülerdir. Bu büyülerin çokça kişi tarafından yaptırılmak isteniyor olması sevgi büyüsünün etkileri hakkında meraklara yol açmaktadır.

Sevgi büyüleri birden fazla niyete hizmet edebilecek etkilere sahiptir. Yani sadece sevgili olmak istediğiniz kişiye değil, başkalarına başka niyetler ile de yaptırabileceğiniz bir büyüdür. Büyünün ne gibi etkileri olduğundan yazımızın devamında daha detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Fakat etkilerinden önce kimlere yapılabileceğine bir açıklık getirmemizde fayda olacaktır.

Sevgi Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Sevgi büyüsü denildiğinde insanların aklında bir büyü ve o büyüye dair birkaç etki oluşacaktır. Fakat konuyu derinlemesine incelerseniz göreceksiniz ki sevgi büyüleri etkileri bakımından oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Büyünün farklı niyetler ile uygulanması durumunda belirli etkilerinden değişiklikler görülebilmektedir.

Sevgi büyüsü tahmin edeceğiniz üzere en çok sevgili olmak için yapılmaktadır. Kişi sevgili olmak istediği kişi de kendisini sevsin diye sevgi büyüsüne başvurabilir. Büyünün bir diğer kullanım amacı ise arkadaşların veya girilen ortamlardaki kişilerin sevgisini ve ilgisini toplamaktır. Büyüyü çevrenizdeki insanlara etki edecek şekilde de yaptırmanız mümkündür. Büyünün en sık başvurulan bir diğer kullanımı ise kaynanalara karşı yapılan sevgi büyüsüdür.

Sevgi Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Olur

İnsanlar pek çok kişi tarafından sevilmek isteyebilir. Bu gayet normal bir istek veya ihtiyaçtır. Evet, kimisi sevilmeye ihtiyaç duyabilir. Bu ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda yapılan sevgi büyüsünün etkileri neler olacaktır, hemen açıklayalım. Öncelikle şunu söyleyebiliriz ki büyü yapılan kişide herhangi bir yan etki görülmeyecektir. Eğer büyü uzman bir medyum tarafından doğru metotlar ile uygulanır ise risk içermez.

Büyünün etkisi altındaki kişi, büyüyü yaptıran kişiyi daha ilgi çekici bulmaya başlayacaktır. Zamanla bu hisler artacak ve büyük bir sevgiye dönüşecektir. Büyünün etkilerini aşk ile karıştırmamak gerekir. Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptırana değer vermeye başlayacak ve sevgi besleyecektir. Ancak aşık olma gibi bir durum söz konusu değildir. Bu amaçla büyü yaptıracak olanların aşık etme büyülerine başvurmasında fayda vardır.

Continue Reading

Trending