Connect with us

Ayırma Büyüsü

Kocamla Ayrılmayalım

blank

Published

on

Kocamla çok küçük sebeplerden dolayı sürekli kavga ediyorduk. Artık bu durumlar giderek artmaya başladı ve bu durumdan çok sıkılmıştım. Artık ayrılamaya karar verdik ama ben asla ayrılmak istemiyordum. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdım. Komşumun tavsiyesi üzerine medyuma gitmeye karar verdim. Aslında büyü yaptıracaktım ama bana büyünün zararlı olduğunu ve benimde eşimin de bu durumdan etkileneceğimizi anlattılar. Ben de celb yaptırmaya karar verdim. Kocamla ayrılmayalım diye celb yaptırmaya karar verdim. Celb yaptırdıktan kısa bir süre sonra eşimle aramızdaki tüm sonuçları çözdük ve gerçekten şuanda çok mutluyuz. Hiçbir sorunumuz kalmadı çok şükür her şeyin üstesinden geldik bu celb sayesinde. Artık kocamla en büyük sorunlarımız da bile kavga etmiyoruz ve hiç birbirimizi kırmıyoruz.

Barışma Büyüsü

Sevdiği kişi ile arasında sorun yaşayan kişiler genel de bu barışma büyüsünü denerler. Barışma büyüsü etkili büyüler arasında yer alır. Bu büyü sayesinde gerçekten kısa zaman içerisinde küs olduğunuz ya da aranızın kötü olduğu her insanla barışabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz insanla ilişkinizi düzelterek mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edebilirsiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da kısa zaman sonra gerçekten amacınıza ulaşacaksınız. Kocamla ayrılmayalım isteyen kişiler bu barışma büyüsünü kullanabilirler. Bu büyü sonucunda kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişi sizi anlamaya başlayacak ve tekrar sizinle birlikte olacaktır. Sevgiliniz ile bu barışma büyüsü sayesinde eskisinden de iyi bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Kocası ile barışmak isteyen kadınlar da bu büyü yöntemini kullanarak kocaları ile kısa zaman içerisinde aralarını düzeltebilirler. Bu şekilde mutlu evliliğinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Barışma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Barışma büyüsü yapımı için kişiler hiçbir şekilde kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde bu güçlü büyünün gücü sizi de sarar ve iradenizi kaybederek yaşamaya başlarsınız. Bu da kocanız ile aranızı düzeltse bile büyü etkisi ile hareket edeceğiniz için hayatınız değişecek, kötü yönde etkilenecektir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Kocamla ayrılmayalım diye barışma büyüsü yaptırmak için medyuma gittiğiniz de kocanıza ait olan bir iç çamaşırını da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu çamaşır üzerine büyü yapıldığında etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanır. Büyü yapıldıktan sonra mutlaka bu çamaşırı tekrar eşiniz fark etmeden yerine geri koymanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü yavaş yavaş etkilerini gösterecektir. Büyünü etkisi ile kişi artık tamamen sizin istediğiniz gibi birine dönüşmeye başlar. Bu şekilde kocanız artık sizi çok sevecek ve sizinle kavga etmeyecektir. Tamamen size bağlı bir erkek haline dönüşecek. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile aranızı düzeltebilirsiniz. Barışma büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için kısa zamanda istediğiniz sonucu alırsınız. Büyü etkisi ile artık tamamen kocanız sizin istediğiniz kişiye dönüşür. Sadece bu durum büyünün tesir süresi boyunca devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine dikkat ederek hareket etmelisiniz.  Aksi taktirde büyünün tesir süresi bittiğinde her şey eskisi gibi normale geri dönecektir ve kocanız da size eskisi gibi kötü davranmaya devam edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için büyünün tesir süresine önem vermelisiniz.

Barışma Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Barışma büyüsü tesir süresi uzun sürer fakat mutlaka dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyünün tesir süresi illaki bir gün bitecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak büyüyü yeniletirseniz etkilerinin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Büyü etkilerinin devam edebilmesi için mutlaka yenileme işleminin yapılması gerekmektedir. Büyü yeniletilmez ise kişi normal eski davranışlarına geri dönüş yapacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka gene aynı medyuma giderek büyünün devamlılığını sağlamalısınız. Kocamla ayrılmayalım diye bu büyüyü yaptıktan sonra birkaç ay içerisinde büyünün etkisi sona erecektir. Büyü etkisi bitmeye yakın olduğunda büyüyü yeniletmelisiniz. Büyünün tesir süresinin bitmesini beklemeyin aksi taktirde kişi olup bitenin farkına varabilir. Bu yüzden de önlem alacaktır. Tesir süresi büyüler için oldukça önemlidir. Kocanızın davranışlarına bakarak da büyünün etkisinin geçmeye başladığını görebilirsiniz. Kocanız yavaş yavaş büyünün etkisi biteceği için normal davranışlarına geri dönmeye başlayacaktır. Bu davranışları gördüğünüz de anında büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Barışma Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Barışma büyüsü iyi bir amaç için uygulanan bir büyü yöntemi olsa da hiçbir şekilde bu büyüyü yaptırmayı tercih etmemelisiniz. Ne amaçla olursa olsun büyü yaptırmak son derece günahtır. Dinimize göre büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine kocanız ile aranızdaki sorunları konuşarak çözmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Hem günaha da girmemiş olursunuz. Büyü kesinlikle haram kılınan bir yöntemdir. Bu yüzden bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılırlar. Böyle bir şeyin olamaması için sorunlarınızı doğal yollar ile çözmeye çalışmalısınız. Kocamla ayrılmayalım diye celb yöntemini de kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde büyü yöntemi yerine celb kullandığınızda da gene aynı sonucu alırsınız.

Barışma Celbi Nasıl Yapılır?

Celb yöntemi günah değildir. Bu yöntem dua ile yapılır. Bu yüzden herhangi bir tehlikesi de yoktur. Büyü çok daha etkili bir yöntem olsa da celb ile de mutlaka sonuç alırsınız. Celb biraz daha uzun sürede etkisini gösterir. Fakat mutlaka sonuca ulaşacaksınızdır. Celb yaptırdıktan sonra etkilerini görmeye başlarsınız ve kocanız ile aranızdaki sorunlar artık çözülecektir. Celb yöntemi de çok fazla tercih edilen etkili yöntemlerden biridir. Celb işlemi bittikten sonra kocanızla barışacaksınızdır. Bu celb yöntemini kullanmak için gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kendiniz hiçbir şekilde celbi uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde gene olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Kocamla ayrılmayalım celbi yaptırmak için mutlaka işinin ehli ve bu konuda tecrübeli birine gitmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde sonuç alabilirsiniz. Celb yapımı zordur ve herkes bu yöntemi uygulayamaz. Mutlaka Kur’anı çok iyi bilen birinin dualar ile bu yöntemi uygulaması gerekmektedir. Bu yüzden siz bu yöntemi kediniz internetten okuduğunuz bilgi ve dualara göre yapamazsınız. Celb yapıldıktan sonra mutlaka yeniletilmesine de dikkat etmeniz gerekmektedir.

Barışma Celbi Yenileme İşlemi

Barışma celbi yeniletilmesi için mutlaka iyi bir hoca tercih etmelisiniz. Celb uzun süreli etki eden bir yöntemdir ama mutlaka yeniletilmesi gerekir. Bu yöntem yeniletildikten hemen sonra etkileri gene kişi üzerinde sürecektir. Kocamla ayrılmayalım diye celb yaptırdığınız da mutlaka tesir süresine dikkat etmelisiniz. Bu şekilde celbin etkilerinin devamlılığını sağlayarak kocanız ile mutlu olmaya devam  edebilirsiniz. Kocanızla aranız bozulmasın diye bu yöntemi kullandığınız da mutlaka sonuç alırsınız. Celb büyüye kadar güçlü bir yöntemdir ve etkisi de mutlaka görülür. Bu yöntem günah olmadığı için çok daha fazla tercih edilmektedir. Bu yöntemi kullanarak sevdiğiniz kişi ile aranızı düzeltebilir ve kocanızla mutlu evliliğinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Celb mutlaka işe yarar. Bu yöntem kişilerin daha çok tercih ettiği tesiri kuvvetli bir yöntemdir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır

blank

Published

on

By

blank

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Ayrılık, iki veya daha fazla insan için üzücü olabilen bir şeydir. Fakat insanların ayrılığına sevinebilecek kötü niyetli kişiler de vardır. İnsanlar kötü niyetler ile ayırma büyüsü yaptırarak, ilişkisi olmasına rağmen kendilerine istedikleri kişilerin birlikteliklerini sonlandırabilirler. Bu gibi işlemlerden ötürü mutlu ilişkinizi kaybetmemek için ayırma büyüsü nasıl anlaşılır öğrenmek isteyebilirsiniz.

Eğer ilişkinizi bitirmeyi amaçlayan birisi tarafından yapılmış ayırma büyüsünün etkisinden olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ayırma büyülerinin nasıl tespit edilebileceğine ve nasıl anlaşılacağına dair bilmeniz gereken detaylar burada. Yazımızı dikkatli bir şekilde okursanız, sizin veya partnerinizin üzerinde ayırma büyüsü olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Ayırma büyülerinin kötü etkilerine maruz kalan kişiler, bunun farkına varana kadar ilişkileri ciddi bir seviyede zarar görecektir. Çünkü çoğu etkili kötü niyet büyüsü gibi ayırma büyüsü de etkilerini gizleme özelliğine sahiptir. Bundan dolayı insanlar üzerlerinde ayırma büyülerinin etkileri olduğunu fark edemezler. Fakat büyüyü anlayabilmek için etkilerini fark etmeye gerek yoktur.

Üzerinizde ayırma büyüsü olup olmadığını öğrenmek için ayırma büyüsünün belirtilerini bilmeniz yeterli olacaktır. Ayırma büyülerinin en çok rastlanan belirtileri arasında çiftlerin vakitlerini birlikte geçirmelerini önlemek vardır. Eşlerin yatağa birbirinden farklı saatlerde gitmeye başlaması, birbirinden farklı saatlerde uyumaları ve uyanmaları gibi belirtilere dikkat edilmelidir.

Ayırma Büyüsü Bozulabilir Mi?

Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır diye sorulduğunda sayılabilecek daha birçok belirti vardır. Büyünün belirtileri yukarıda saydıklarımız ile sınırlı değildir. Büyünün tüm belirtilerini öğrenmeden büyüyü tespit etmek çok zor olacağınızdan sizlere büyünün tespitinde başvurabileceğiniz bir diğer yöntemden bahsedeceğiz. Medyum hocaların bakım işlemleri ile üzerinizdeki tüm büyülerin kısa sürede tespiti yapılabilir. Eğer üzerinizde büyü olup olmadığını kısa sürede öğrenmek istiyor ve kesin sonuçlar almayı umuyorsanız, medyum hoca bakımı yaptırabilirsiniz.

Medyum hocalar tarafından uzmanlık ile yapılan bakım işlemleri üzerinizdeki büyüleri öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu işlemler medyum hocanın uzmanlığına bağlı olarak bir gün kadar kısa sürelerde bile tamamlanabilirler. Büyünün tespiti yapıldıktan sonra bozulması için gereken işlemler geç olmadan başlatılmalıdır. Büyünün bozulması mümkündür fakat zor bir büyü bozma ritüeli tamamlanmalıdır.

Continue Reading

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

blank

Published

on

By

blank

Ayırma Büyüsünün Amacı

İnsanlar büyü yöntemlerini pek çok farklı amaç için kullanmaktadırlar. Özellikle büyü yöntemleri aşk ve ayrılık için çok fazla kullanılmaktadır. Ayrıma büyüsü gibi büyülerin gücü oldukça büyüktür. Bu tarz büyüler uygulandıktan sonra karşı taraf tamamen iradesini kaybeder ve farklı biri gibi hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi hayatı ile ilgili kararları alamaz duruma gelir ve tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Böyle bir durumda kısa zaman da tüm amacınıza ulaşacaksınızdır. Ayırma büyüsü ile birbirini çok seven evli çiftlerin bile kısa zaman içerisinde ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Büyü gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda kişileri saracağı için sizde amacınıza kısa zamanda ulaşacaksınızdır. Ayırma büyüsü gibi büyülerin yapımını da siz kendiniz üstlenmemelisiniz. Aksi taktirde büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü yaptığında siz büyünün olumsuz etkilerinden etkilenmeyeceksinizdir. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kişilerde Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü olan kişiler birbirlerine karşı oldukça garip davranacaklardır. Eğer eşinizin üzerine bu büyü yapıldı ise artık size karşı farklı davranışlar sergiler ve sanki sizden nefret ediyormuş gibi davranır. Kısa zaman içerisinde artık eşiniz ile sürekli olarak kavgalar etmeye başlayacaksınızdır. Eşiniz size karşı oldukça saygısız davranacaktır. Ayırma büyüsü etkileri bu şekildedir. Kişi üzerinde ayırma büyüsü var ise eğer kişiler bu şekilde birbirlerine karşı kötü davranmaya başlarlar ve kısa zamanda büyük kavgalar ederek birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır.

Ayırma Büyüsü Hangi Malzemelerle Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bu büyünün farklı yapım şekilleri vardır. Genelde medyuma bu tarz güçlü bir büyüyü muska yazarak yapmaktadır. Fakat yumurta büyüsü, kaşık büyüsü gibi pek çok çeşidi de vardır. Muska üzerine ayırma büyüsü yapılacak ise eğer bu büyü için üç harflilerden yardım alınmaktadır. Üç harfliler mutlaka büyünün etkisini arttıracaklardır. Büyü yapıldıktan sonra büyülü muskanın mutlaka kişilerin evinde bir yere koymaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde gösterir. Ayırma büyüsü kişi üzerinde etkisini göstermeye başladıktan sonra artık çiftler sürekli olarak kavgalar etmeye başlarlar ve kısa zaman içerisinde birbirleri ile anlaşamadıkları için birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır.

Yumurta Büyüsü ile Ayırma

Yumurta büyüsü kuvvetli ayırma büyülerinden biridir ve bu büyünün yapımı içi kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde bir yumurtanın akı kullanılarak büyü yapılır. Daha sonra büyünün kişilerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişileri etkilemeye başlayacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladığı andan itibaren artık çiftin arası açılacak ve birbirlerine karşı oldukça kötü davranmaya başlayacaklardır.

Kaşık Büyüsü ile Eşleri Ayırma

Kaşık büyüsü de ayırma büyüsü olup çiftlerin birbirlerinden ayrılması için bu büyü yöntemini de deneyebilirsiniz. Kaşık büyüsü yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gittiklerinde gümüş bir kaşığı da yanlarında götürmeleri gerekmektedir. Bu gümüş kaşık üzerine büyülü sözcükler söylenir ve ayırma büyüsü yapılır. Daha sonra bu gümüş kaşığın mutlaka çiftin evinde bir yere saklanması gerekecektir. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlar. Bu şekilde kişiler büyünün tesiri altına girecekleri için kısa zamanda tamamen birbirlerinden nefret edecek hale geleceklerdir. Bu şekilde kişilerin mutluluklarının sonlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Ne Kadar Sürede Tesirini Gösterir?

Ayırma büyüleri çok kuvvetli büyülerdir. Bu büyülerin yapımı için kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Ayırma büyüsü tesir süresi diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Fakat gene de kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Ayırma büyüsü tesir süresi ne kadar uzun sürse de belli bir süre sonra mutlaka bu süre sona erecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyünün yenilenmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyünün kişiler üzerinde devamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde kişiler büyünün etkisi altından çıkarlarsa kısa zaman içerisinde olup bitenin farkına varacaklardır ve eskiden olduğu gibi birbirleri ile iyi anlaşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve zamanı geldiğinde mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Ayırma Büyüsü Yenilenirmi?

Ayırma büyüsü yenileme işlemi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyü yönteminin bir anlamı almayacaktır. Büyü yeniletilmesi için medyum ayıma büyüsü için tüm işlemleri en başından itibaren tekrarlar. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra gene kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Sadece büyünün tesir süresi sona ermeden hemen önce yeniletilmesine çok önem vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde tesir süresi biter ise büyünün bir anlamı kalmayacaktır. Mutlaka tesir süresi bitmeden önce yenileme işleminin yapılması gerekmektedir. Tesir süresi bittiğinde kişi de olup bitenin farkına varacaktır. Ayrıca bu tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından da anlayabilirsiniz. Kişi size karşı oldukça soğuk davranıyor ise kısa zaman içerisinde büyünün etkisi bitecek demektir. Bu şekilde büyünün tesir süresini anlayabilirsiniz.

Ayırma Büyünün Bozulması Mümkünmü?

Bu tarz güçlü büyülerin bozulması oldukça zordur. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kendileri bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaklardır. Bu yüzden büyülerin bozulması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyünün bozulması için üç harfliler kullanılmaktadır. Üç harfliler kişi üzerindeki büyünün tamamen ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Bu şekilde büyünün etkileri bittiğinde tamamen kişiler de eskisi gibi normal bir şekilde mutlu hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Ayırma büyüsü bozulduktan sonra kişilerin belli bir süre boyunca kendilerini toparlamaları gerekmektedir. Büyü kişilerin gücünü emdiği için bitkin hissedeceklerdir.

Ayırma Büyüsü Yaptıranlar Günaha Girermi?

Dinimize göre hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü ve büyü gibi yöntemleri kullandığınızda en büyük günahlardan birini işlemiş olacaksınız ve bu yüzden de kısa zaman içerisinde büyü sizi de etkilemeye başlayacaktır. Sadece büyü değil dinimize göre de mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı hiçbir şekilde tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durumun yaşanmaması için kimsenin mutluluğuna karışmamalı ve ayırma büyüsü gibi büyü yöntemlerini de kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Ayırma Büyüsünün Tehlikesi Varmı?

Büyüler mistik yollar ile yapılan oldukça güçlü bir yöntemdir. Bu yöntemin aynı zamanda pek çok zararı da olacaktır. Bu yüzden büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız. Özellikle büyü yöntemi üç harfliler ile birlikte yapıldığı için çok tehlikeli olabilmektedir. Üç harfliler kişilere musallat olabilirler. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı asla tercih etmemelisiniz. Aynı zamanda büyü yapıldıktan belli bir süre sonra sizi de içine almaya başlayacaktır ve siz bu durumu fark bile etmeyeceksinizdir. Bu yüzden kısa süre içerisinde siz de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlarsınız. Böyle bir durumun yaşanmaması için bu yöntemi kullanmamalısınız.

Continue Reading

Ayırma Büyüsü

Sevenleri Nasıl Ayırırım?

blank

Published

on

By

Büyü yöntemini genelde insanlar aşk için kullansalardı ayrılık için de çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Ayrılık için de pek çok farklı büyü türü yer almaktadır. Bu büyü türlerini de kullanarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Ayrılık büyüleri genelde güçlü büyüler arasında yer alır ve pek çok farklı yapım şekli yer almaktadır. Bu yüzden çok dikkatli olunması gerekir. Güçlü büyülerin güçlü etkileri vardır. Bu yüzden mutlaka kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde siz büyünün olumsuz özelliklerini görmemiş olacaksınız. Medyum sizi büyünün olumsuz tüm etkilerinden koruyacaktır. Aynı zamanda büyünün olumsuz etkilerinden korunmak için medyuma gittiğiniz de büyüyü yaptırmadan önce bir koruma tılsımı da yaptırabilirsiniz. Bu koruma tılsımı sayesinde sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden uzak tutacaktır. Sevenleri ayrıma için ayırma büyülerinden istediğiniz tercih edebilirsiniz. Her ayırma büyüsü için tesir süresi ve uygulama türü farklıdır.  Büyü ne kadar güçlü olur ise o kadar hızlı bir şekilde sonuç alacaksınızdır.

Domuz Yağı ile Ayırma Büyüsü

Domuz yağı büyüsü en güçlü ayırma büyülerinden biridir. İnsanlar bu büyü yöntemini kullanarak evli çiftlerin bile ayrılmasını sağlayabilirler. Büyünün gücü çok büyük olduğu için mutlaka kısa zaman içerisinde sonuç alacaksınızdır. Bu şekilde insanlar büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Domuz yağı büyüsü yapımı ile de zor olan bir büyü yöntemidir. Bu büyünün uygulanması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de büyünün yapımı için domuz yağı üzerine büyülü sözcüler söylenir ve bu yağım kişilerin evinde kapılara ya da duvara sürülmesi gerekmektedir. Bu yağ kokusuz ve şeffaf bir yağ olduğu için de hiçbir şekilde fark edilmeyecektir. Bu şekilde rahatlıkla büyünün etkilerini görmeye başlayacaksınızdır. Büyünün etkisi ile kişiler artık birbirlerinden nefret edecek konuma gelirle ve sürekli olarak kavga edeceklerdir. Bu yüzden de kısa zaman da kişiler birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu şekilde domuz yağı büyüsünü kullanarak rahatlıkla büyünün etkisini görebilir ve amacınıza ulaşabilirsiniz.

Muska ile Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsünün bir başka uygulanış şekli olan muska da çok fazla tercih edilen etkili bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınız da kısa zaman içerisinde kişiler birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bunun için ilk olarak medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de bir muska üzerine büyülü sözcükler söylenir ve daha sonra bu muskayı kişilerin evinde kimsenin fark etmeyeceği bir yere saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde muska etkilerini kişiler üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu muskanın hiçbir şekilde açılmaması gerekmektedir. Aksi taktirde muska açılır ise hiçbir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesine dikkat etmelisiniz. Musa etkilerini göstermeye başladığı andan itibaren artık çiftler sürekli olarak kavga etmeye başlarlar. Aynı zamanda bu büyü yöntemi üç harfliler ile birlikte uygulanan bir yöntem olduğu için üç harfliler sürekli olarak kişilere olumsuz vesveseler verirler. Kişiler de artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden kısa zaman içerisinde artık kişiler büyünün etkisi ile birbirlerinden nefret ederler ve ilişkileri biter. Sevenleri ayırma için bu büyü yöntemlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Sadece işlemlerin tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün tesiri biter ise etkisi de kalmayacaktır. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri çok önemlidir ve sık sık yeniletilmeleri gerekmektedir. Büyüler yeniletildikleri sürece devamlılıkları olacaktır.

Ayırma Büyüsü Tesir Etme Süresi Ne Kadardır?

Ayırma büyüsü tesiri kuvvetli büyüler arasında yer alır. Fakat belli bir süre sonra bu büyünün de tesir etme süresi sona ereceği için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka medyuma giderek işlemi en başından itibaren aynı şekilde uygulatmaları gerekmektedir. Aksi taktirde büyü yenilenmez. Siz kendiniz hiçbir şekilde büyünün yenilenmesi için bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gidecek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü etkilerini yeniletildikten sonra sürdürmeye devam edecektir. Büyü yeniletilmesi için kişilerin davranışlarını da inceleyebilirsiniz. Eğer kişiler birbirlerine karşı iyi davranmaya başladılar ise kısa zaman içerisinde büyünün etkileri bitecek demektir. Bu yüzden hemen büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için tüm işlemlerin en başından itibaren yapılması şarttır. Sevenleri ayırma için tesir süresi bitmeden önce işlemlerin yeniletilmesi de önemlidir. Aksi taktirde kişiler büyünün etkisinden çıkarlar ise olup bitenin farkına varabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka tesir süresini kontrol etmeli ve bu süre sona ermeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Ayırma Büyüsü Günah mıdır?

Ayırma büyüsü gibi büyüler dinimizce en büyük günahlardan biridir. İyi ya da kötü amaçla olsun fark etmeksizin büyünün her türlüsü günahtır. İyi bir amaçla bile büyü yöntemini kullansanız da büyü günahtır ve hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden de büyü yöntemini hiçbir şekilde sizlere tavsiye etmiyoruz ve bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Bu büyü yöntemini kullanmak yerine iyi niyetli bir şekilde yaşamalısınız.  Büyü yöntemi aynı zamanda çok tehlikeli olduğu için siz bu yöntemi kullandığınız da mutlaka pek çok olumsuz durumdan etkilenmeye başlayacaksınızdır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü yapımı ile zor bir büyü olduğu için bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Siz kendiniz hiçbir şekilde büyünün bozulması için bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyünün tüm olumsuz etkileri sizi sarmaya başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyü bozulduktan sonra hiçbir şekilde kişiler üzerinde bir etkisi kalmayacaktır ve gene eski mutlu evliliklerine geri döneceklerdir. Bu şekilde büyünün etkilerinin ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayırma Celbi

Ayırma celbi de çok fazla kullanılan yöntemlerden biri olup bu yöntem tamamen dualar ile uygulanan zararı olmayan bir yöntemdir. Fakat gene de bu yöntemi kişiler kendileri yapamazlar. Mutlaka iyi bir medyuma giderek işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde işlemden bir sonuç alamazsınız. Bu celb yöntemi uygulandıktan sonra Sevenleri ayırma için başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Tesir süresi bu işlemin diğer yöntemlere göre çok daha kısa sürmektedir. Bu yüzden mutlaka bu işlemin sık sık yeniletilmesi gerekmektedir. Tesir süresinin yeniletilmesi için de kişilerin mutlaka medyuma  gitmeleri gerekmektedir. Medyuma giderek tesir süresini yenilettiğiniz de mutlaka sonuç almaya devam edeceksinizdir. Celb yönteminin herhangi bir zararı olmadığı için medyumlar ve kişiler tarafından da çok fazla tercih edilmektedir. Bu şekilde celb yöntemini siz de kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Ayrılık dışında da pek çok farklı amaç için celb yöntemi kullanılmaktadır.

Continue Reading

Trending