Connect with us

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü Etkileri

blank

Published

on

blank

Muhabbet Büyüsü Etkileri

Eşlere yapılan muhabbet büyüleri, iki eş arasındaki sorunlar giderecek ve eşlerin birbirine olan ilgisini, alakasını arttıracaktır. Fakat muhabbet büyüsü etkileri bunlarla sınırlı değildir. Muhabbet büyüsü, pek çok etkiye sahip bir büyüdür. Büyünün en çok bilinen etkisi çiftler arasındaki ilgi ve alaka eksikliğini gidermesidir.

Ancak muhabbet büyüsünün etkileri söz konusu olduğunda ilgiyi ve alakayı arttırma etkisi buz dağının sadece görünen kısmıdır diyebiliriz. Muhabbet arttırmak için yapılan büyü ile eşiniz veya sevgiliniz ile aranızdaki pek çok sorunu giderebilir, ilişkinizi tekrar mutlu ve huzurlu bir hale getirebilirsiniz. Doğru duydunuz, muhabbet büyüsü sadece eşler için değildir. Büyünün etkilerinden sevgililer de faydalanabilir.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

Muhabbet için yapılan büyüler ile partnerlerin birbiri ile olan sorunları gidecek, iki kişinin birbirine olan ilgisi artacaktır. Fakat bu etkilerin ortaya çıkabilmesi için büyünün doğru bir şekilde yapılması şarttır. Pek çok platform üzerinde muhabbet büyüsünün evinizde yapılabileceği ve buna uygun tarifleri olduğu söylenir. Fakat bu yanlış bir bilgidir.

Bağlama büyüsü ile benzeri yönleri olan muhabbet büyüsüne dair böyle bir yanlış anlaşılma vardır. Bağlama niyeti ile yapılan büyülerin evde yapılabilecek kolay tarifleri vardır. Fakat muhabbet büyüsü işlemleri sadece medyumlar tarafından yapıldığı zaman istenilen sonuçları veren bir büyüdür. Büyüden olumlu sonuçlar alabilmek istiyorsanız işinde iyi bir medyum ile iletişim kurmanızı öneririz.

Muhabbet Büyülerinin Etki Süresi

Muhabbet büyüsü etkileri hakkında soruları olanları daha fazla merakta bırakmadan büyünün ne gibi etkileri olduğunu açıklayacağız. Fakat belli etkilerin yazıldığından farklı ortaya çıkma ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız. Belirli etkilerde kişiden kişiye basit değişimler görülebilir.

  • Büyü yapılan kişinin eşine, sevgilisine olan ihtiyaç hissi, özlemi ve ilgisi artacaktır.
  • Büyünün etkisindeki kişinin partnerine olan birikmiş kırgınlıkları geçecek, eskiden kalma öfkesi dinecektir.
  • Muhabbet büyüsü ile ilişkilerdeki anlaşmazlıklar çözüme ulaşacak veya önemsiz görülecek ve unutulacaktır.
  • Büyünün tesirleri ile çiftlerin birbirine olan anlayışı da artacaktır. Partnerlerin sağlıklı iletişimi sağlanacak, ilişki içinde yaşanan kavgalar ve karşı tarafa yapılan saygısızlıklar azalacaktır.
Continue Reading
1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü

blank

Published

on

By

Büyülerin tarihleri çok eski olsa da günümüzde hala aktif olarak uygulanan ve insanlar tarafından merak edilen konulardan birisidir. Büyülerin tarihlerinin çok eski olmasının yanı sıra büyü çeşitleri de bir hayli fazladır. Bunlardan birisi de muhabbet büyüsü olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize muhabbet büyüsü nedir, muhabbet büyüsü nasıl yapılır, amacı nedir, muhabbet büyüsü belirtileri nelerdir ve nasıl bozulur gibi suallere cevaplar vermek istiyoruz. Son olarak hatırlatmak isteriz ki muhabbet büyüsü çalışmalarımız yoktur. Burada anlatılan tüm bilgiler internet sitelerinden edinilen kaynak bilgiler olduğunun altını çizmek isteriz.

Büyüler insanlara fayda sağlayabildiği gibi zarar vermek için de yapılabilmektedir. Mesela; evli bir çift evliliklerini mutlu bir şekilde yürütemedikleri dönemlerde ayrılmak istemektedirler. Ancak evliliğin kötü gidişatına sorun olan nedeni büyü ile çözmek mümkün olabildiği için çoğu zaman dağılmak üzere olan yuvalar kurtarılabilmektedir. Bu büyünün iyi tarafıdır. Ancak kötü tarafına da aynı konu üzerinden örnek verecek olursak eğer; mutluluk dolu bir evliliği olan çiftlere ayrılmaları, boşanmaları için büyü yapılabilmektedir. Bu büyü yapıldıktan sonra çiftler birbirlerini ne kadar çok sevseler de büyünün gücü karşısında sevgilerini nefrete dönüştürebilmektedir.

Muhabbet Büyüsü Nedir?

Büyülerin iyi taraflarının ve kötü taraflarının olduğuna hemen üst paragrafımızda değindik. Muhabbet büyüsü ise iyi olan tarafı diyebiliriz. İkili aşk ilişkilerinde insanlar arası saygı ve sevgiyi arttıran bir çalışmadır. Mesela; evli çiftler aralarındaki sorunları ortadan kaldıramadıkları zamanlarda muhabbet büyüsü yaptırarak tüm sorunları adeta bir buz gibi eritebilirler. Birbirlerine büyü sayesinde çok saygılı ve efendi yaklaşmaya başlarlar. Bu sadece evli çiftler için geçerli değildir. Ayrıca birbirini seven sevgililer, aşıklar, ikili iş ilişkileri ve dostluklarda da geçerliliğini sürdürmektedir.

Bir diğer anlatımla muhabbet büyüsü insanlar arasında tartışma olmaması, gerginlik olmaması için de yapılabilmektedir. İki kardeş sürekli birbiri ile tartışıyorsa muhabbet büyüsü ile bu tartışmaları sonlandırabilmektedir. Adı üstünde ne büyüsü olduğu da aslında bellidir. Muhabbeti artıran, saygı ve sevgiyi getiren bir büyüdür.

Muhabbet Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Büyü süreçleri dinimizde yasaklanmış bir gizli ilim çalışmasıdır. Ancak ak büyüler ve kara büyüler olarak ayırt ettiğimiz zaman muhabbet büyüsü dinen bir sıkıntı çıkaracak olan büyü olmadığı karşımıza çıkmaktadır. Çünkü büyünün amacının bir insana kötülük için yaptırılmadığı gözlemlenmektedir.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Günümüzde medyumlar çalışma süreçlerini internet ortamından yani dijital ortamdan yapmaya başlamışlardır. Bunu fırsat bilen bazı kişiler de kendilerini medyum gibi tanıtarak dijital ortamdaki yerini almışlardır. Kendilerinin muhabbet büyüsü veya başka büyüleri başarılı bir şekilde yapabiliriz şeklinde tanıttıkları için çoğu zaman insanlar hem maddi, hem de manevi olarak zarar ettirilmektedir. Bu nedenle çok iyi bir araştırmacı olmak gerekir. Gerçek muhabbet büyüsü yapan hocaları veya medyumları tanımanız için vergi levhasına sahip olan, size referans gösterebilen hatta gözü sadece para olmayan medyumlarla çalışma yaptırmanız oldukça önemlidir.

Bizler muhabbet büyüsü yapan bir medyum olmadığımız için sizlere muhabbet celbi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Muhabbet celbi sadece dua ve vefk ile elde edilen çalışmadır. Büyüler kadar etkili olan bu çalışma muhabbet büyüsüne göre daha fazla pozitif sonuç veren çalışmalar arasındadır. Eğer muhabbet büyüsü yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek muhabbet celbi yaptırabilirsiniz.

Muhabbet Celbi Nedir?

Muhabbet celbi bir büyü değildir. Dua ile, tılsımlı sözcükler ile elde edilen vefk çalışmasıdır. Vefk çalışması ise iki insanın muhabbetinin artması için vefk kağıdı üzerine yazılan dualardan oluşmaktadır. Kısaca dini bütünlüğe sahip olan bir kişi tarafından dua almanız anlamına da gelmektedir. Bu çalışma toplamda 7 gün yani bir hafta sürecek olan bir çalışmadır. Her günün ayrı zaman dilimlerinde yapılacak olan çalışmadan ibarettir. Örneğin; tarafımıza bugün ulaştınız ve gerekli bilgileri verdikten sonra tam haftaya bugün çalışma sonlanacaktır. Tarafınıza kargo ile yapılan vefk çalışması gönderilecektir. Bu çalışma bittikten sonra muhabbet celbi tesirini göstermeye başlayacaktır. Herkeste aynı etkiyi gösterecek diye bir kural yoktur. Ağırlıklı olarak muhabbet celbi yaptıran kişilerin yüzde doksanında istenilen sonuçlar alınmaktadır. Yüzde onluk bir kısım da istenilen işlemleri yapmadıkları için tutmama olasılığına maruz kalmaktadırlar. Tarafınıza gönderilecek olan çalışmada belli zaman aralıklarında okumanız gereken dualar bulunmaktadır. Vefk çalışması yanınızda taşınmalıdır vs. gibi çalışmalar göz ardı edilmemelidir. Muhabbet celbi 40 gün içinde etkisini tamamen göstermesi gerekir. Ancak bir arkadaşınızda 2 haftada etkisini gösterdi diye sizde de 2 hafta içerisinde etkisine maruz kalacaksınız anlamına gelmemelidir.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Bozulur?

Muhabbet büyüsü yaptıran kişiler çoğu zaman bu büyünün etkisinden şikayetçi olmazlar. Ancak istenildiği zaman muhabbet büyüsü bozulabilen bir çalışmadır. Bu büyünün bozulması yine medyum tarafından yapılmalıdır. Bilinçsiz bir şekilde büyü yapmaya kalkmak ne kadar zararlıysa aynı şekilde bozulması da bir o kadar zarar vericidir.

Continue Reading

Trending